Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik jól keresnek, hogy...

Akik jól keresnek, hogy fogják vissza magukat, hogy ne szórják a pénzt?

Figyelt kérdés

ma 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem kell visszafognom magam, éppen a pénzköltéshez kell megerőltetnem magam mert fukar vagyok.
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Én annyira sokat keresek, hogy ha akarnám se tudnám elkölteni.
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy ha csak tehetem, egyedül vásárolok, mert az asszony összevenne mindenfélét.
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak azt veszem meg amire szükségem van. Azt is lehetőleg úgy, hogy az ár tükrözze az értékét a dolognak.


Tehát, ha szeretnék egy tollkabatot, akkor lehet hogy columbia-t veszek inkább és nem welleinstein-t.


Hiszen funkcionális nincs különbség.

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez főleg olyanoknál probléma, akiknek hirtelen lesz sok pénzük (pl. lottónyertes) vagy nagyobb jövedelmük (pl. szegény családból származik, de szerez egy jó szakmát és hozzá jól fizető állást.) Ott valóban nehéz, ismertem is pár embert (jól keresőket), aki nem igazán tudta ezt kezelni, a pénzt elköltötte, elitta, ráadásul még hiteleket is vett fel, hiszen a bankok is elkezdték bombázni ajánlatokkal. Szóval ezt meg kell tanulni.

Aki már eleve pénzes környezetben nőtt fel, az jobb esetben ezt már megtanulta. Akinek meg fokozatosan nőtt a jövedelme, az szintén könnyebb helyzetben van, mert volt ideje megtanulni beosztani a pénzt.

Tuti módszer nincs rá, mindenkinek más jön be. Célszerű, ha meghatározod, hogy pl. mennyit szabad max. 1 hónapban költened, vagy azt is teheted, amint megkapod a havi fizut, a megtakarítani kívánt részt átteszed valami megtakarítási számlára, kincstárjegybe, állampapírba stb.

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem fogom vissza magam!


Csak nem aggatok magamra mindenféle vacak nyakláncokat.

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konnyu, mindent meg tudok venni ami kell, a legujabb ifon meg samsung osszevisszahajtogtatott fos nem erdekel. Van egy 3 eves andoidos teleofnom, ha elromlik majd cserelem. Nemreg raktam ossze egy 3000 euros gaming pct. Van egy 2023 as autom... Ha mar szinte mindened megvan nem kell hetente havonta kuporgatnod a penzt, persze egy nagy kertes haz jo lenne nekem is, de az meg 4-5 evnyi melo
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!