Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Flakonozásból meg lehet élni...

Flakonozásból meg lehet élni ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Úgy halottam szépösszeget lehet vele keresni.

#FIDESZ #munka #megélhetés #MOHU #Palackdíj #flakonozás
ma 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szép összeg? Mi a szép összeg? Mondjuk 300 ezer forint, az már szép? Ehhez 6 ezer üveg kell. Az azt jelenti, hogy napi 200. Ha napi 8 órát mást sem csinálsz, csak üvegeket keresel és váltasz vissza, akkor óránként 25 kell ehhez, "szabadnap" nélkül.
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én azt hallottam, hogy azért van egyre több filippínó meg indiai itthon, mert már nem tudják hogyan megoldani a munkaerőhiányt, mert az agysebészen és a senior mérnökinformatikuson kívül mindenki ebből él. Ráadásul mivel szemétből egyre több lesz, hosszútávú karrierlehetőség van benne és mivel "magánvállalkozó" vagy, nem kell szoronganod, hogy nyugdíjas korodon túl is ebből élj, mert nem egy HR-es fog dönteni a sorsodról, az automata ugyanolyan örömmel fogadja el a palackot a 90 éves bácsi kezéből, mint a diplomás pályakezdőéből.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh , köszi.
ma 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Ez valami troll kérdés, törölhető a userrel együtt, két legyet egy csapásra…
ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!