Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon, Budapesten...

Magyarországon, Budapesten vannak olyan informatikai multik, akiknél lassabban őrölnek a malmok?

Figyelt kérdés

Gondolkozom a munkahelyem leváltásán, mert bár 2,5 éve vagyok itt (gyakornok, mivel nem tudok előrelépni), nem igazán érzem, hogy meg akarnának tartani. Nem a munkámmal van baj, ugyanazokat a jegyeket viszem el, amiket a senior fejlesztők, csak a cégnek egyszerűbb és olcsóbb, ha diák vagyok (másodéves MSc hallgató), így nem engedik, hogy átmenjek félállásba (A teljesállás nem megodlható még MSc alatt.).

Tervezem a PhD-t, mely teljesállás mellett elég nehéz lenne, de jelenleg a piac nem ad félállású lehetőségeket (vagy csak nagyon keveset, nem megfelelőt), és azon gondolkodtam, hogy a jelenlegi (aránylag kicsi) belemet kihajtós magyar cégtől átmennék egy multihoz teljesállásba.

Egyrészt, bár multija válogatja, többen is mondták, hogy adnak egy feladatot, határidőt, és ha megvan, akkor senkit nem érdekel, hogy mit csinálok, így tudnék a PhD-mre koncentrálni többet. Másrészről a fizetés sem lenne rossz, és még tapasztalatom is lenne mind multinál, mind kisebb cégnél, be tudnám lőni, hogy a jövőben hol szeretnék dolgozni.

Nem az a célom, hogy ellógjam a munkát, hanem az, hogy doktori mellett tudjak dolgozni, fejlődni, és mégse kelljen 20 órás napokkal számolnom.

Kaptam olyan javaslatot, hogy kezdjem később a doktorit, de addig szeretném még, ameddig még lendületben vagyok.

Köszönöm a válaszokat!



ma 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Csak ilyen van.
ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Telelő Teve ***** válasza:
18%
MÁV informatikai osztály
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!