Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy Caddy átlagosan mennyit...

Egy Caddy átlagosan mennyit keres Magyarországon?

Szerencsére egyre több golf pálya épül Magyarországon is az oligarchia egyre kényesebb igényeinek a kielégítésére. Külföldön egy tapasztalt, nagy tudású caddy akár havi 4000-5000 eurót is megkereshet. A Caddy ugyanis nem csupán labdaszedő, hanem ő felügyeli a játék tisztaságát, tehát afféle bíró is.

okt. 11. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
garantált bérminimum
okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1, mert milyen végzettség kell ehhez?
okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
labdaszedő végzettség, golflabda szakirány
okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

caddie lesz az, nem caddy

[link]

okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Plusz még a golfkocsit is a caddy dolga, hogy vezesse ha jól tudom, legalábbis jobb helyeken. Az az a kis járgány amivel a labda után mennek a játékosok.
okt. 11. 14:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve ehhez kell még pluszban afféle modor és némi műveltség sem árt, mert főleg az angolszász országokban el várják tőlük, hogy beszélgessenek is a játékosokkal szünetben, illetve nem árt ha van egy szókincsük is azért.
okt. 11. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze báttya, amit csak elképzelsz.
okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

CADDIE MASTER

Szeretnél egész nap kint lenni a szabadban és felügyelni az egyik legszebb hazai golfpálya rendjét? Akkor itt a helyed a Zala Springs Golf Resortban! Jelentkezz Caddie Master munkakörbe és legyél a csapatunk tagja!

Feladatok:

a kinti vendégtér, a golfpálya és gyakorló pálya rendjének és tisztaságának általános felügyelete

golfautók kiadása, letakarítása, töltőre helyezése

tee-time-ok és a játékidő betartatása a golfpályán

játékosok segítése

golfautós pályatúrák lebonyolítása

Elvárások:

angol nyelv ismerete

udvariasság

jó kommunikációs képesség

Előny:

német nyelvismeret

golfpályán szerzett korábbi tapasztalat

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközileg elismert cégcsoportnál

Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony

Utazási támogatás biztosítása a jogszabályban meghatározott maximális mértékben (30Ft/km)

Versenyképes jövedelem

Étkezés (ebéd biztosítása)

Kedvezményes üdülési lehetőség partner szállodákban

Ingyenes golfozási lehetőség

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás kezdete:

Március 1.

Munkavégzés helye: Kehidakustány, Zala Springs Golf Resort

Jelentkezni írásban önéletrajzzal a hr@zalasprings.hu címen lehetséges.

okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól hangzik a szabadban dolgozni - mármint a késő tavaszi, nyári, illetve kora őszi időszakban (bár nyáron sem lehet annyira kellemes az 50 fokban más csicskájának lenni).. kérdés, vajon mit csinálnak ezek az év többi részében?
okt. 12. 17:29