Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mettől meddig dolgozol?...

Mettől meddig dolgozol? Mennyi időd jut az egyéb dolgokra?

Figyelt kérdés
Én elsősorban családos emberként kérdezem, de bárki esete érdekel.

júl. 18. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
7:30-15:00 időszakban dolgozom általában. Néha bent kell maradni 19:00-ig és néha meg már 12:00-kor otthon vagyok. El tudok intézni szinte mindent a két gyerekkel. A többi dolgot meg online intézem. Nem panaszkodom, igaz a fizetésem csak 450 ezer nettó, de nekem ez elég. A párom egy picit jobban keres és saját lakásban élünk.
júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Változó műszakban: 06-14, 14-22, 22-06

Időm az lenne csak energiám nincs.

Gyerekek szerencsére már elég nagyok, nem kell hozni-vinni őket.

júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
9-től 3-ig kell bent lenni az irodában, ezen felül bármikor dolgozhatsz, csak legyen meg az átlag 8 órád. Én jellemzően 7-től 3-ig vagyok bent, de persze vannak "kivételes" napok.
júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2, hány naponként váltakoznak a műszakok?
júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

2 nap 06-18, 2 nap pihi, 2 nap 18-06, 2 nap pihi.

Csak a pihenőnapokon foglalkozok bárkivel, bármivel, de akkor bele is fér minden az időmbe.

júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
5, szervezted erre hogy állt rá?
júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző,

Könnyen ráállt, könnyebb kellemesebb így járni mint zsinórban 5 napokat és hetente váltani múszakot.

júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Normál 8 órás munkarendben vagyok, de home officeban, és nincs fix munkaidő, se törzsidő, csak legyenek meg a feladatok. Többnyire reggel fél 8 és este 6 között dolgozom, de nyilván nem végig, csinálok közben mást is, pl. igen, hozom-viszem a gyerekeket, vagy most a szünetben ha itthon vannak, velük is foglalkozom, házimunka, de van, hogy el is megyek napközben.
júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Én 8 órás munkarendben dolgozom papíron de full home office és a kutyát nem érdekel, hogy mikor mit csinálok csak legyen elvégezve a munka, amit egyébként bőven megcsinálok átlag napi 2-3 óra munkavégzéssel, jellemzően reggel 9-kor kelek, délre pedig végzek is és szabad a nap többi része. Nyáron kifejezetten hasznos, mert tudok strandra menni vagy medencébe, ősszel és télen általában szoktam mellékállást vállalni jövedelem-kiegészítésnek mivel időm mint a tenger, de a főállásom sem fizet rosszul (br 1,6 millió).
júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
9: Ez nagyon jól hangzik, mi ez a munka és ki a munkáltató? Alkalmazott vagy?
júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!