Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. 2023 nyarán szereztem meg a diplomámat. Egy rendvédelmi szervnél kezdtem el dolgozni. Fizetés jó, és a munkámat is szeretem. Viszont és nagyon szeretnék elköltözni 1 nagyvárosba. Vissza Debrecenbe ahol a diplomámat szereztem vagy Budapestre. Viszont a jelenlegi intézetem azt szeretné hogy náluk maradjak. Hiába mondtam hogy magánéleti okok miatt szeretném kérni az áthelyezésem nem igazán vevők rá. Nem szeretek ott lakni, élni ahol most lakok. Messze vagyok a barátoktól, családtól. De a munkámat szeretem. És ahogy írtam a pénz is jó így felmondani se akarok. Van valami ötletetek hogy tudnám elintézni hogy áthelyezzenek?

júl. 15. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress más munkahelyet, amint találsz megfelelőt válts, addig maradj itt.
júl. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú, hogy a létszámhiányra hivatkozva megteszik ezt. És nem feltétlen írják alá az áthelyezési kérvényt. Én megkérdezném ott helyben bármilyen ügyintézőtől vagy hozzáértő személytől, hogy milyen papírokat esetleg kérvényt szükséges benyújtani. Reménykednék benne, hogy elfogadják.
júl. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
FB: Zsaruellátó csoport, volt több ilyen eset, írd le, tudnak neked segíteni hogy kell intézni.
júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!