Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, vendéglátásban dolgozom, de nagyon nem szeretem. Elég jól keresek, ha tanulnék is emelett más szakmát, akkor is kb 200ezerrel kevesebbet keresnék kezdőként bárhol, amiből egyáltalán nem lehet megélni.

Hogy állnátok neki, hogy kiszálljatok ebből az undorító ágazatból?


jan. 25. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Hosszú távon nem lehet azt csinálni, amit utál az ember. Kellene keresni egy olyan szakmát, munkát, amit szeretsz, de meg is élsz belőle. De az is lehet, hogy valójában nem magával a munkával van bajod, hanem azzal a bizonyos munkahellyel, ahol dolgozol. Esetleg kipróbálhatnál egy másikat.
jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dolgoztam több munkahelyen, vezető beosztásban is, külföldön is. Elegem van, hogy nincs időm másra, csak a munkával telnek a napok, szabadnapon meg pihegek, annyira leszív, fejben is és testileg is, mellette sportolok is, így elég fárasztó. De se család, se barátok, többet vagyok a munkahelyen mint bárhol máshol.
jan. 25. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Elmennék nyugdíjba.
jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 órázol gondolom.. ismerős,én is nyomtam csak nem vendéglátást
jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mennyit keresel most?
jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!