Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha visszamondtam egy állást...

Ha visszamondtam egy állást az egyik diákszövetkezetnél lehetséges, hogy soha többet nem vesz fel munkára ez a diákszövetkezet?

Figyelt kérdés
Egyik nap hívtak az egyik diákszövetkezettől, hogy lenne munka érdekelne-e, én mondtam, hogy igen, meg is beszéltük a munka részleteit, de pár nap múlva kaptam egy jobb ajánlatot, így ezt a helyet felhívtam, hogy mégsem tudom elvállalni a munkát. Nem írtam alá sem szerződést sem az irodájukban sem voltam még bent. Ha jövő nyáron keresnék munkát jelentkezhetek a diákszövetkezet által hirdetett munkákra, vagy így hogy egy állást visszamondtam ne is reménykedjek máskor náluk, mert fekete listás lett a nevem? Járt már így valaki, később felvették ahhoz a szövetkezethez, ahol már egyszer visszamondott egy még egyáltalán nem elkezdett munkát?

júl. 13. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Diákmunka közel sem ennyire komoly mint amennyire beállítottad a fejedben :D


Senkit sem izgat az, hogy elvállalsz -e egy adott munkát vagy sem, vagy éppen visszamondod.

júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh, rendben, nagyon szépen köszönöm. Akkor nem túráztatom magam ezen.
júl. 13. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Jót nevettem, 2 nap múlva már a nevedre nem emlékeznek.


Jóval komolyabb dolgokat “kell” tenni, hogy felkerülj a fekete listájukra.

júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!!
júl. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!