Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztos állás vagy egyéni...

Biztos állás vagy egyéni vállalkozás?

Figyelt kérdés

Én például alkalmazott nem lennék, ezért vállalkozok.

Ti hogy vagytok ezzel?



júl. 3. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam alkalmazott és vállalkozó is. Nem nagyon van olyan alkalmazotti állás, amire elcserélném a cégeimet.
júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először biztos állas mellett vállalkozás.

Ha már a vállalkozásombol megtudok élni, akkor csak azzal foglalkozom.

Így is csináltam/tuk.

Nehez,mert rohadt nehéz, de mégis minden percet megeri. A szabadság, hogy nincs ki ugasson, mikor hova megyek, mikor eszek, mikor pisilek, mikor gyújtok rá.

Soha többé alkalmazotti viszony, vannak alkalmazottaink, velük próbálunk emberségesen, normálisan bánni.

júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
10 év multis alkalmazotti lét után mondom, hogy csakis vállalkozás. Kár, hogy nem előbb kezdtem bele
tegnapelőtt 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam vállalkozást, de ott dolgozni kell, tipikus magánzó szakmám van, ahol a személyem számít, szolgáltatást nyújtottam. Nekem az alkalmazotti lét jobban tetszik, belefáradtam az egyéni vállalkozásba.
tegnapelőtt 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!