Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon szegények vagyunk és...

Nagyon szegények vagyunk és nem találok sehol sem munkát, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleggé le vagyunk égve pénzileg és a házunk sem áll valami jó helyzetben egyszer már le is égett azota nem nagyon tudtuk felujitani.

Munkát kellene találnom de nem találok sehol sem valaki esetleg tudna ajanlani valamit?

Nagyon fontos lenne hogy felhozzuk magunkat mert nagyon le vagyunk egve.

Barmilyen munkat elvallalok


20/Fiu



júl. 3. 12:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
A szüleid dolgoznak? Azt írtad elvégezted az iskolát. Milyen iskolát? Milyen vágzettséged van? A másik, hogy miért nem költöztök el borsodból?
júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Apum maszekba dolgozik par ezer ft ert anyamnak meg nem lehet
júl. 24. 23:09
 33/39 anonim ***** válasza:
Sztem tanuld a németet, pár alap mondat menjen legalább, és jelentkezz ausztriai munkákra. Így vállalhatnál munkát konyhai kisegítőként, mosogatás, szobatakarítás.
júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Vagy szaunamester
júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
de van valami végzettséged?
júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Ide 8 általánost kérnek, meg kézügyességet, azért írtam ezt. Nem értem miért lettem lepontozva. 4-450 nettó kezdőfizetéssel veszik fel az embereket.
júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
#37 azért lett lepontozva, mert totál értelmetlen és haszontalan választ adtál: a kérdező egy borsodi faluból autó nélkül hogy járjon oda dolgozni?
júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
57%
Kórház biztosan van nálatok? Kopogtass be, segédápolókat, takarítókat mindig keresnek
júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!