Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon szegények vagyunk és...

Nagyon szegények vagyunk és nem találok sehol sem munkát, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleggé le vagyunk égve pénzileg és a házunk sem áll valami jó helyzetben egyszer már le is égett azota nem nagyon tudtuk felujitani.

Munkát kellene találnom de nem találok sehol sem valaki esetleg tudna ajanlani valamit?

Nagyon fontos lenne hogy felhozzuk magunkat mert nagyon le vagyunk egve.

Barmilyen munkat elvallalok


20/Fiu



júl. 3. 12:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
84%

🤣🤣🤣

Valaki beirja hogy lesturte az allaskereset Borsod megyere... es a kerdezo rogton eltunik.

De elotte, ravagta, hogy az orszag masik vegeben talalhato a munka...

Istenem..

Na jo. Azert valljuk be a tobbseg nagyon is tehet arrol, hogy hogyan eli az eletet stb

En Nemetorszagban dolgozom 4 eve egy idosek otthonaban. Es bizony kezdetben amikor kikerultem Nemetben, nem volt egyszeru megszokni az embereket, uj kornyezet, a nyelv sem ment ennyire mint most. De kitartottam.

Most konnyu az eletem havi 2800 euroval nettoban.

De maradhattam volna otthon ( en is borsodi vagyok) es sirhatnek en is nagyon, hogy ennyi penzbol nem tudok megelni, vagy nincs munkalehetoseg stb... stb..

Tehat, nagyon is tehetunk hogy milyen eletunk van kedves kerdezo.

Csak elkezdeni nehez.

Sok sikert

júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Mar rengetegszer jelentkeztem a boschba de sajnos nem vettek fel.


“ Pesten veszel ki egy alberleti szobat es kb. barhol kezdhetsz 3-400 ezres fizetesert azonnal.”

Könnyű azt mondani mintha olyan egyszerű lenne, csak ahoz is pénz kell, meg még soha életembe nem is hallottam pestrol nem is lattam meg semmit sem ismerek ott rossz helyre keveredek meg is olnek ott helyben.


Azert az eleg messze is van es olyan kozeli helyekre gondolok mint pl ózd, barcika, miskolc vagy ezekhez kozel valahol

júl. 3. 18:24
 13/39 A kérdező kommentje:
Most is itthon vagyok ehesen semmit nem ettem reggeltol a fejem is faj mar kivagyok idegileg!
júl. 3. 19:18
 14/39 anonim ***** válasza:
79%

Es holnap mit fogsz enni?

Ha ma nem volt mit enned, tehat feltehrtoleg penzed sem lehet, akkor holnap mivel lesz jobb?

Es utana?

júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
41%
Add be minel tobb helyre a jelentkezest, ertem ez alatt 100+. Az orszag nyugati reszen lakom es itt is csak a 24. helyre vettek fel.
júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Ugy csinaltok mintha nem akarnek munkat csak ugy kiirom ezt a rohadt kerdest?

Es ugyanez minden nap

Most annyira megfajdult a fejem is mar 2 oraja

Meg boltokat is hivogattam folyamatosan le ment a penzem is a telefonrol jolvan az

Semmit nem fogok elerni igy az életben

Masoknak meg konnyu mert el tartjak a szüleik

barmit megvesznek nekik elvannak kenyesztetve en meg itt vagyok egy putriban csovesen

Sosem fogok tudni elkoltozni sem itthonrol hogy uj eletet kezdjek, nincsenek barátaim senki sem all szoba velem amiota elvegeztem a sulit

júl. 3. 19:29
 17/39 anonim ***** válasza:
74%

Menj el az első nagyobb építkezésre reggel korán. Szólj nekik, hogy segédmunkat vállalsz napi bérért.

Tuti lesz aki ad neked melót.


Ha keményen hajtasz, fel is vesznek hosszabb távra.

júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
86%

A polgarmesteri hivatalba nem tudna bemenni hogy ott ahol laksz adjanak munkat? Vagy egyszeri alkalomkent segelyt kernel?

Vagy ovoda biztos van, ahol foznek. Talan tudnanak neked ott etelt adni. Kerdezd meg holnap mindenkepp.

júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
66%
Keress rá országosan olyan betanított munkákra, ahol biztosítanak munkásszállót. Sok ilyen van, lasszóval kell fogni az embereket.
júl. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
81%
"Ugy csinaltok mintha nem akarnek munkat" - tán nem a telefonod töltögetése lenne a prioritás, ha nincs mit enned. Házban laktok, akkor ahhoz van kert is, meg lehetett volna mozdulni, felásni, a tavasz elején ültetni valamit, vetőmagot fityingekért kapni, lenne zöldségfélétek, lehet szerezni letojt tyúkokat is jelképes összegért. Ha ide tudsz írni, akkor net van, jelentkezz szállásos melóra, igen, ehhez ki kell tolni a p.csád otthonról, de ezt teszi más is, aki helyben nem talál munkát, és dolgozni akar.
júl. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!