Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy elektromérnöknek technikus...

Egy elektromérnöknek technikusként dolgozni egy művházban vagy. színházban égő dolog? A szakma alja?

Figyelt kérdés

Minden mérnök álma hogy a legfelsőbb szinten, azaz tervezőként egy nagy gyárban dolgozzon. Ez a karrier csúcsa, azonban ez keveseknek adatik meg életük során, csak a legjobbaknak.



Olyan ez hang/fény technikusosdi egy elektromérnöknek mint kb. mint rendes közgáz egyetemmel egy bankfiók ügyfélszolgálati ablakában ülni.


Hiszen 1%-át sem használja fel az egyetemen tanult mérnöki tudásának a lámpák világítás és hangtechnika kezeléséhez. A hang és fénytechnikához még egyetemi képzettséggel nem rendelkező laikusok is értenek, gondoljatok arra, mennyi híres együttes van, amely tagjainak max. egy érettségije van, de akár stadionok hangrendszerét fénytechnikáját fejből összerakná,(vagy maguk felügyelik a folyamatot ha nagy stáb kell a sok munka miatt) Tehát autodidakta módon tanulható képzettséggel nem rendelkező emberként is. Tini korától fogva "ellesi a fortélyokat" az ilyen zenészek többsége, tudása az elektronikához egy mérnökhöz képest pedig egyszerűen nevetséges.



jún. 19. 13:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Any idea?
jún. 19. 14:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Ma már hangmérnökök dolgoznak a nagy produkciókban.
jún. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mérnök vagyok , 7-8 eve dolgozom már a szakmambam sztem ertek is hozza. De simán benne van a pakliban, hogy mondjuk pár év múlva 10 - 15 evvel a hátam mögött ha anyagilag mar állok úgy, hogy saját ingatlan, jó kocsi stb otthagyom amit eddig csináltam és teljesen másba kezdek. Eszembe sincs egész életemben egy dologgal foglalkozni. De ismerek olyan szenior szinten lévő mérnököt aki jelenleg azt fontolgatja, hogy kimegy külföldre buvaroktatonak.
jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg egyébként is bele lehet fásulni egy területbe egy idő után. Kinél előbb kinel később , de sokaknak el jön ez a pillanat.
jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hangmérnök XY felirat már az 50-es évek filmjeiben is szerepelt. Sem akkoriban, sem ma nem jelent egyetemi képzést.
jún. 25. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Van még ettől lejjebb is nyugi!


Pl állami kórházban karbantartó!


Csinálhatod az ócska neonokat, meg a wécéket..

júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem égő. Főleg, ha jól érzi ott magát. 10 évig voltam postás tanári diplomával.
júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindennek van előnye és hátránya. Ennek is. Döntsd el, neked egéri-e. Nem biztos, hogy nem.
júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!