Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az idősebbeknek (a tanultabbak...

Az idősebbeknek (a tanultabbaknak is) miért van olyan sztahanovista hozzáállásuk?

Figyelt kérdés

Például ők hajlandóak arra,hogy kis pénzért gürizzenek.

Az Y generáció, illetve a Z különösen, egyáltalán nem dolgozik keményen apró pénzért.Már pályakezdőként sem.



Például anyám, képes arra,hogy elmenjen betegen dolgozni.

Engem meg szid,hogy két köhintéssel meg hőemelkedéssel táppénzre megyek.

Midig kérdezem tőle, ki fogja neki azt megköszönni,hogy elment betegen dolgozni?

Senki, de nem érti meg.

Pedig, senki nem ad vörös csillag érdemrendet, meg a prémium sem lesz több.


jún. 15. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"8: én nem írtam olyat, hogy hülye lennél."


Senki nem állította azt, hogy ilyet írtál. Én mondtam, hogy nem azért teszem, mert hülye vagyok, hanem más szempontok vezérelnek. :)


"de sajnos nagyon sokan vannak így az 50-esek közt, és kimondottan lesajnálják azokat a fiatalokat, akik nem hajlandóak belegebedni a munkába pár fityingért, "

Ez így igaz, és én ezt a vonalat egyáltalán nem képviselem. Én azt utálom, ha valaki semmit nem tesz le az asztalra, de tartja a markát. Még akkor is, ha kevés a fizetése. Na ezektől hányok, mivel a lelkiismeretesen dolgozó emberek tenniakarását bombázzák szét. Ha én munkáltató lennék, az ilyen nálam biztos nem dolgozna. ;)

jún. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!