Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Andrew Tate The Real World...

Andrew Tate The Real World nevű kurzusáról, vélemények? Tapasztalatok? Aki próbálta tanult e belőle, illetve keresett e értelmes mennyiségű pénzt?

Figyelt kérdés

#Andrew Tate #TheTealWorld
jún. 10. 14:56
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Perszee. Sajnos tényleg sokan magukból indulnak ki. És még ha meg is lenne a képességük ezekhez a dolgokhoz, lusták még utánanézni is, hogy miről mondanak éppen véleményt. Nyilván nem hisszük el, a képeket a real worldon hogy ferrari meg rolex, de ezeket leszámítva mint mondtam, főállás mellett, egy igen jó jövedelem kiegészítés tanulható az oldalon. Akik itt tolják a negatívot és a hitetlen szar szöveget, na ŐK az igazi "mamahotelesek". Meg a szar szövegeitek, hogy bűnöző stb... nézzétek már körül az országban, pontosabban a parlament kornyeken kisbarátaim ;)
jún. 13. 18:57
 32/38 anonim ***** válasza:

30-as vagyok, nos, abban, hogy bűnöző (volt), egyetértek. Nekem már az első videójától fogva, amit láttam, gyanús a csávó, és azóta még jobban beigazolódott a gyanúm. Mondjuk a pénz az jöhet nekem is.

Amúgy a youtube-ról tanultam én is pénzügyi dolgokat, és azóta, mióta komolyan foglalkozok ezzel, kb. 1000 fontot kerestem. Több, mint a semmi. De nem iratkoztam fel egyik fizetős csatornára se, még Andrew Tate real wordjére se.


Amiket nézek az the Plain bagel, how money works, Nischa, Mark Tilbury, Cara Nicole, meg ilyenek. Csekkold le, ha érdekel!

jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Na, most megnéztem ezt: https://www.youtube.com/watch?v=SraSDnguHTU&list=WL&index=122


Mondjuk ez így eléggé csábító. De a youtube tele van olyan videókkal, hogy hogy csináljunk pénzt online.

jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
85%
A boribe fasszcibalo lett, nezd csak meg azota nyomja a no ellenes dumat
jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mindig is nőellenes volt.
jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert bzi
jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
30-as koszi a tippeket, ránézek mindenképp. Neked még így tovább lesz az még 100.000font is💪🏼
jún. 13. 21:42
 38/38 anonim ***** válasza:
Kösz! Most ezt a videót nézem, szó szerint azt mondta, hogy ingyen is megtalálható a neten, amit ott a real worldben kinálnak. Ezt mondtam én is, de lehurrogtak. https://www.youtube.com/watch?v=eg65ozvWt9I&list=WL&index=123
jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!