Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Andrew Tate The Real World...

Andrew Tate The Real World nevű kurzusáról, vélemények? Tapasztalatok? Aki próbálta tanult e belőle, illetve keresett e értelmes mennyiségű pénzt?

Figyelt kérdés

#Andrew Tate #TheTealWorld
jún. 10. 14:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

20

Jah mert olyan sok pénzügyi szakértő vlogol youtubeon 🤣🤣🤣

jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam én is írni hogy aki tényleg "pénzügyi szakértő" (jelentsen ez a kifejezés bármit is) az talán nem azzal fog foglalkozni hogy Andrew Tate tanításait elemezgesse.


Az ilyen "pénzügyi szakértő a youtubeon" az kicsit olyan titullus, mint a katona a call of duty-ban.

jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Van rá magyarázat, a youtube hirdetések miatt sok pénzt keresnek a platformon, ezért megéri nekik videót készíteni erről. Amúgy criminal lawyer reacts (aki ügyvéd) is hasonlót mondott róla, inkább jobb valami szakmát tanulni, mint dropshippingelni. Volt egy youtuber, aki csatlakozott a war roomhoz, és inkább lemondta, nem tetszett neki.
jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
68%

23

Aki ért valamihez az nem youtubeon agyhalottkodik mert ez nem igaz hogy sok pénzt keresnek. A csatornàk 99%-a nem is tudja monetizàlni magát mert nincs elég megtekintése. Évek kemény munkája mire onnan csurran cseppen pár fillér sikeres emberek ezalatt rengeteg pénzt megkeresnek a youtuberkedés meg marad a semmihez nem értő mamahoteles lúzereknek.

jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
17%
18-20-23 vagyok, behalok mennyi értelmes ember van itt a gyakorikérdéseken. Aki ért a pénzügyhöz, és alapból sikeres, mint Mark Tilbury, annak nem kell évekig építeni a csatornáját, mire pénz lesz belőle, sokkal hamarabb. A másik, hogy a beletett időmennyiséget tekintve ér jó pénzt a youtube. Ott van az említett Criminal lawyer reacts Bruce Rivers, ő például jól kereső ügyvéd, mégis van youtube csatornája, itt a videó, ahol beszél Andrew Tate üzletéről: https://www.youtube.com/watch?v=a_BatYTJHKE&t=286s
jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

25

Ezek bàrkiről mondanak bármit ha befizetnek náluk. Sajnos a szponzoráció minden youtube csatornàt tönkretesz idővel.

jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Nekem is mondtak tapasztalatokat barátok, ismerősök, gondoltam itt is rá kérdezek de nem volt érdemes. Egyébként a megfelelő idő ráfordítással, és némi tanulási hajlandósággal egész jó jövedelem kiegészítés. (Barátok tapasztalata) Szóval kösz a negatívoknak a semmit, és annak aki ertelemsen válaszolt szintén köszönöm. Sikerekben gazdag életet mindegyikőtöknek ;)
jún. 13. 18:07
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Na, beírtam a youtube-ba "I tried andrew tate real world", és kiadott pár videót. Nézd meg, vond le a tanulságokat!
jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Bár nem értem magamat sem, hogy kajakra magyarokat kérdezek ilyesmiről itt gyik-en akiknek penze nincs kiprobalni se egyaltalan, ebből következően pedig tapasztalatuk sincs. Egyszerűen mérgező az ország 90%-nak a "gondolkodása" amiben saját gondolat és tapasztalat 0 van.

Csak az marad amit a média mondd :(

jún. 13. 18:26
 30/38 anonim ***** válasza:
58%

25-28 stb. vagyok, most épp ezt nézem: https://www.youtube.com/watch?v=yLMO2F7r01E&list=WL&index=120


Én ott akadtam ki, hogy valaki azt mondja, hogy a youtubeon csak mamahotelesek vannak.

jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!