Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki munkanélküli, mivel se...

Aki munkanélküli, mivel se csajozás se az elhelyezkedés nem megy, hogy tud sikerélményeket szerezni és elkerülni hogy dizájnerdrog, alkohol, vagy videójáték, stb. függő legyen?

Figyelt kérdés
Sportban se vagyok egy ász. Túl sokat kezdtem videójátékot játszani. Más hobbit nem tartok ilyen élvezetesnek. Csúszok le a lejtőn.

máj. 19. 11:46
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Hát de ez a természetes, ahogy a reggel 4-kor felkelő indiai, afrikai, vagy kínai ruhagyártó éhbérmunkás is irigyli az utolérhetetlenül gazdag brit vevőket. Ugyanannyi szorgalommal sokkal kisebb eredményt lehet elérni ha rossz a kiindulási helyzet. Más az élet ha már kamaszként folyton kocsit kapsz és más ha semmid nincs.
máj. 19. 20:27
 22/42 anonim ***** válasza:
Az a 450 az netto egyebkent amit írtam. Es igen , egy szakmával ennyi meglehet ha nem több alkalmazottként is. De aki nyavajog annak marad a betanitott melo 300ert.
máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Ha Budán laksz, persze. Ha meg Svájcban, akkor meg kétmilláért. Ez olyan, mint a harmadik országbeli tizenkétórázó éhbérmunkás, meg a hatórázó brit telefonoskisasszony esete. Kétszerakkora szorgalommal is kitörölheted a seggedet egész életedben.
máj. 19. 22:46
 24/42 anonim ***** válasza:
Én munka után jóformán csak angol videókat nézek, tanulok más nyelveken is.
máj. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor maradj ìgy ha mindenre van magyarázat és kifogás. Ennyi .
máj. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
És ha jól ment a nap meg az angol, nem érzed hogy meg kell ünnepelni valamivel? Vagy ha szívás szívás után, hogy valami jónak is kéne történnie és beülsz a képernyő elé hajnalig? Mint az alkesz, aki ha szomorú azért iszik, ha valamit meg kell ünnepelni, akkor meg azért.
máj. 20. 12:07
 27/42 A kérdező kommentje:
Valahogy túl nehéz az élet ha valaki nem indul legalább egy normális középosztályból. Jobban esik gőgösen az átlagnál sokkal könnyebb életűeknek a normálisságukkal, a szorgalmukkal és a másik hibáztatásával magyarázni, hogy ők miért száguldoznak már tizenévesen a névnapjukra kapott autóval.
máj. 20. 12:12
 28/42 A kérdező kommentje:
A szegény nem ért soha szót a gazdaggal, a gazdag kevélysége miatt. Hiszen nem tudja áttenni a kifogásnak hívott nehezítőtégláit a gazdag nyakába, hogy próbálja már ki milyen huzatos, penészes, könyv és közmű nélküli lakásból munkát keresni tanyáról Iphone, autó, diszkó és egyetem helyett.
máj. 20. 12:34
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

24-es, meg 14-es vagyok, én is elég sokat játszok, éjszakai műszakos vagyok. Alkoholt azt nem szoktam inni, meg dizájnerdrogot se. Játsszál nyugodtan, ahogy jól esik, de az anyagozást hagyjad ki! A nyelvtanulással kapcsolatban meg össze lehet kötni a kellemeset a hasznossal, játsszál, ha van ismeretlen szó, fényképezd le, és szótárazd ki! Elmondom, kilencedikbe angol kéttannyelvűben kezdtem, de nem ment az angol, ezért áttettek sima angol szakra. De a sok önszorgalomnak köszönhetően 23 évesen el tudtam menni Angliába dolgozni, ahol követelmény volt a nyelv.


Amúgy bennem is van sok lustaság persze, elég sok időt elpazaroltam játékra. Viszont alkoholizás meg drog semmilyen körülmények között se!

máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Szintén munkakereső évek óta (súlyos fokú látásromlás születéstől kezdve az elhelyezkedés oka a "bármilyen munkát vállalj be"-című történetre, ugyanis az itt lévő gyári bögyörészős munkák java részére alkalmatlan vagyok ezáltal). MEglévő szakmáimmal (amivel nem tudok elhelyezkedni) próbálom szinten tartani, tanulni benne folyamatosan és fejleszteni önképezni magam (pénzügy-számvitel-adózás-könyvelés terület, ami ugye másképp nem is működik csak ha a változásokat folyamat nyomon követem), ezekkel embereken segítés, tanácsadás saját sikerélményem miatt. Ismerkedés, haverkodás akár idegenekkel (Face társkereső appon is lehet beállítani hogy barátkozást keresel, stb.). Nem kell ahhoz menőnek lenni meg tuti csúcsra járónak, se anyagilag se sehogy, hogy emberek kedveljenek, meg ismerkedni lehessen úgy emberi baráti szinten is csak.
máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!