Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki munkanélküli, mivel se...

Aki munkanélküli, mivel se csajozás se az elhelyezkedés nem megy, hogy tud sikerélményeket szerezni és elkerülni hogy dizájnerdrog, alkohol, vagy videójáték, stb. függő legyen?

Figyelt kérdés
Sportban se vagyok egy ász. Túl sokat kezdtem videójátékot játszani. Más hobbit nem tartok ilyen élvezetesnek. Csúszok le a lejtőn.

máj. 19. 11:46
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%
ha munkanélküli vagy, akkor miből telne dizájnerdrogra, meg alkoholra?
máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Ebben nem vagyok járatos, de mindenhol megoldják. Akár egy-egy apró melóval, kéregetéssel, van aki a kerítését is eladja egy szippantásért.
máj. 19. 12:12
 3/42 krwkco ***** válasza:
58%

"Túl sokat kezdtem videójátékot játszani. ... Csúszok le a lejtőn."

Ez nehéz ügy.

Fel kellene hívnod valamilyen függőséggel foglalkozó telefonszámot. Talán ott tudnak tanácsot adni. Javasolhatják hasonló problémával küzdő emberek meetingjeit, közösségeit.

Ott köthetsz ismeretségeket is. Még munkát is találhatsz személyes ismeretség alapján. Az a leghatékonyabb munkakeresési módszer.

máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
83%
nem kell hajkurászni a sikerélményeket. + lehet egy sikerélmény a napi mozgás, séta, elolvasni egy könyvet, rendszeresen nyelvet tanulni stb.
máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
16%
Bu zi bar
máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nekem az nem sikerélmény, inkább hogy nyertem a játékban. Meg hogy kiszakadtam a mindennapi szívásból más csávókat választó csajokkal, más jelölteket választó cégekkel, más nálam alapból sokkal szerencsésebb emberek nézegetésével. Ezért a tévénézés is sokkal kevésbé kellemes.
máj. 19. 12:42
 7/42 anonim ***** válasza:
22%
Ticcselj kozbe, hatha te leszel a kovetkezo megasztar
máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
50%
Én azt szoktam csinálni, hogy videojáték közbe, mikor grindolok, hasznos youtube videókat hallgatok. Így hasznosan telik az idő.
máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%
#6 akkor magadra vess
máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Manapság ott tartunk, hogy egy jó szakmával többet lehet keresni mint a diplomas melok többségével. Kezdj el melózni akármit is, mellette meg szerezz egy szakmát. Lesz mondjuk pár erős eved de utána elleszel mar.
máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!