Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki munkanélküli, mivel se...

Aki munkanélküli, mivel se csajozás se az elhelyezkedés nem megy, hogy tud sikerélményeket szerezni és elkerülni hogy dizájnerdrog, alkohol, vagy videójáték, stb. függő legyen?

Figyelt kérdés
Sportban se vagyok egy ász. Túl sokat kezdtem videójátékot játszani. Más hobbit nem tartok ilyen élvezetesnek. Csúszok le a lejtőn.

máj. 19. 11:46
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Manapság ott tartunk, hogy diploma nélkül körülbelül feleannyit keresni átlagosan. Meg hogy 9 hónap az átlagos munkakeresési idő. Csóró helyen, pályakezdőként ez hosszabb. Ha 15 hónap, még akkor se lesz Kánaán. Melóból hazasétálva nézheti az ember a mellette autóval elszáguldó gondtalan tiniket. Így hogy érezze magát függőség nélkül jól?
máj. 19. 17:22
 12/42 A kérdező kommentje:
Aztán meg aki fáradtan a putrijában szerencsétlenségében iszik, arra meg ráfogják hogy ő egy alkesz azért nem mennek neki a dolgok.
máj. 19. 17:25
 13/42 anonim ***** válasza:
32%
Twitch-en kezd el sztrímelni ahogy játszol. Mondjuk ahhoz hogy sikeres legyél és pènzt tudj ezzel keresni, nem árt, ha szórakoztató, vicces vagy és/vagy baromi jól nyomod a játékot. Még jobb ha mindezt angolul teszed, nagyobb piac, több néző.
máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Öreg, én 2009-ben reggel suliba jártam, du. 2 után melóztam este tízig, a szobám fűtetlen volt, és nem nyúltam alkoholhoz. Hónapokig egy kortyot sem ittam, születésnapomon se.
máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
11: nálunk a vìzszerelők bere 450 netto környéken van nagysagrendileg , napi 8 órában. De ismerek komuvest , acsot aki többet is hazavisz. Szóval az csak kifogás, hogy szakmával nem lehet keresni. Lehet és elég jól. Köműves, ács-badogos, villanyszerelő , vìz gáz fűtésszerelő, hegesztő... ezek mind jó szakmák amivel ha jo vagy fel millió nem elérhetetlen cél... de 400-450 szinte biztosan nem az. Persze vállalkozással van feljebb is. Epìtőiparban dolgozom , látom mekkora munkaerőhiány van szakipar területen.
máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
És lehet, hogy egy diplomas pár hónapig jar több koros interjúra, de egy hasonló területen dolgozo szakmunkas ha jó a szakmájában válogathat hogy hova megy , mivel rengeteg helyen varjak. Szoval bocs, de a kifogások keresese megy. Megertem, hogy egyetemet nem tud mindenki elvegezni ,pláne keresett műszaki szakon. De hogy legalább egy szakmát sem tud megcsinalni az ember az mar csak kifogás.
máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Persze inni valóban egyszerűbb.
máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Légy tökös, és vallalj be mondjuk 2 nehez évet és munka mellett tanulj ki egy szakmát. Lehet, hogy az első egy évben majd átlagosan keresel de utána szépen lassan lesz előre lépési lehetőség. Ha nem lépsz 10 ev múlva is itt fogod ugyanezeket írni. Szinte biztos.
máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Az átlagember is azért nem tud svájci németül felsőfokon 40 éves korára sem, mert amikor hazajön a melóból már úgy érzi kemény napon van túl és örökké képernyőzik. Egy munkanélküli is ha csak a szívást szívással látja előbb-utóbb elmegy a kedve és keres valamit, amivel helyreállítja magát.


Aki jó helyen lakik, sulihoz közel, szülei fizetik a lakhatását, tanulmányait, autóját, stb. és a környék bővelkedik munkalehetőségben a szakterületén, az könnyen osztja az észt. A bruttó 450 ezer manapság már nem a Krőzus kincse, hanem kevesebb mint az átlagkereset.

máj. 19. 20:05
 20/42 anonim ***** válasza:
88%
Neked mindig lesz valami kifogásod. Az egész életed irigykedéssel fog telni.
máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!