Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az jó, ha valaki...

Szerintetek az jó, ha valaki hosszabb szünetet tart két munkahely közt?

Figyelt kérdés
Nekem az ismerősi körömben van pár ilyen eset, hogy valaki több hónapig ne dolgozzon vagy úgy mondjon fel, hogy nincs új hely és akkor pihenjen vagy nyugisan keresgéljen mást. Én valahogy ezt sosem gondoltam jó ötletnek, mindig úgy voltam vele, hogy csak akkor váltok, ha van másik biztos hely, ahová mehetek, pedig igazából megengedhetnék magamnak pár hónap kihagyást, de mégis rosszul élném meg, ha semmit nem kéne csinálnom huzamosabb ideig. Aztán hogy a munkában mennyire vagyok ambiciózus az más kérdés, de nyugis tempóban azért csak szeretek haladni.

2023. okt. 11. 17:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40%

19-20 mint említettem, ezért sem lettem HR-es, nem vagyok alkalmas a lógósok elviselésére. :) Enyhén workaholic vagyok. :)


A HR képzés színvonalát nem kellett levinni, egyébként is padlón volt, és azóta sem javult. :)

2023. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
31%
21# a főnököd viszont alkalmas, ha nem gond neki, hogy munkaidőben ide írogatsz. xD Rendkívül hasznos és tartalmas munkád lehet, gondolom közszféra.
2023. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
35%
22. LOL nem közszféra. Európa egyik legnagyobb multijában vagyok senior menedzser. A csoportközpontban. :D
2023. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%

#23


Ad1: Nettó 3.5 millió forintot keresek napi 4 óra munkával.

Ad2: Nettó 150ezer forintot keresek napi 12 óra munkával.


Nagyjából mindkettőt ugyanannyi erőfeszítés volt leírni, és egy anonim oldalon mindkét féle válasszal találkozol, bár előbbivel gyakrabban.

Ezt azért írom, mert név és arc nélkül mindenki zseniálisan tud hazudni és nagyobbnak mutatni magát, mint amekkora ténylegesen, éppen ezért teljesen hiteltelen az, hogy leírod, hol dolgozol, mit dolgozol, mekkora helyen dolgozol, és esetleg mennyit keresel.

2023. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
36%
Te kérdeztél, én válaszoltam. Lesz@rom, hogy mit kezdesz a válaszommal. Ha nem vagy kíváncsi a válaszra, ne kérdezz vagy ne provokálj. Értelmetlen b@szakodásra viszont tényleg nincs időm.
2023. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
67%
Bocsánat, kérlek folytasd a rendkívül fontos és kirívóan pótolhatatlan munkád Európa egyik legnagyobb multijában senior menedzserként. A csoportközpontban.
2023. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
38%
23# gratulálok, azért szép és gyors karriert befutottál 3 és fél óra alatt ahhoz képest, hogy délután fél egykor még nagy ívben kerülted a vezetői állásokat.
2023. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
36%

Mára befejeztem, péntek van. :)


Amúgy hogy jutottunk el eddig? Ha jól sejtem úgy, hogy én elmondtam, hogy rosszul mutat a CV-ben a több hónapos kihagyás a munkahelyek között. Erre te (ha te voltál) nekiálltál bizonygatni, hogy de te így meg úgy. Én erre írtam, hogy oké, nem az én dolgom, de ettől még rosszul néz ki szerintem. Erre te (ha te voltál) nekiálltál személyeskedni, hogy én milyen HR-es lennék, utána megkérdőjelezni, “vélekedni” stb.


=> na ez utóbbi toxikus f@szkodásra tényleg semmi szükség se ezen a fórumon se máshol. Elmondtad a sajátos életstílusodat, én is elmondtam mit gondolok NEM RÓLAD hanem egy jelenségről, itt kellett volna befejezni és továbblépni. A személyeskedésre, vádaskodásra stb. semmi szükség.

2023. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
36%
27. Kerülöm is. Nincs direkt riportom. Kerülöm a vezetői állásokat nagy ívben. De szerintem a személyeskedés vonalról tényleg itt az ideje leszállni.
2023. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
24%
28# Semmit nem álltam neki bizonygatni, személyeskedni meg pláne nem. A 12. 17. és 27. válaszokat írtam én, ha nekem címezted az újabb agymenésed. Senki sem kérdezett tőled semmit, te kezdtél el hülyeségeket írni egy olyan témával kapcsolatban, amire semmi rálátásod. Az nem személyeskedés, ha valaki megállapítja, hogy sem a HR-es, sem a menedzseri pozíciókhoz semmi közöd, csak egy tény. Viszont a te személyeskedésed, hogy lógosnak nevezed azokat, akik a saját pénzükön szabadságolják magukat, meg lepereg mindenkiről. Nem kell válaszolnod, ez sem kérdés volt. Pihenj inkább, mert péntek van.
2023. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!