Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme van Gyakorikérdések...

Mi értelme van Gyakorikérdéseken az embereknek a kereseteikről, befektetéseikről hazudozni és sokkal jobbmódúnak mutatniuk magukat, mint amilyenek valójában? Egy anonim oldalon milyen pozitívumot várnak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 14:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
74%
#28 milyen szinten?
2023. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező a karrier, fizetés oldalon bizony lesznek olyanok akik jól keresnek vagy sikeresen fektetnek be.

Egyértelműen vannak trollok de szerintem sokan vannak akik ténylegesen ennyit keresnek.


Az az érvelés hogy aki sokat keres annak nincs ideje gyakorizni pedig hülyeség. Nem attól lesz magasabb a fizud, hogy halálra dolgozod magad, hanem attól hogy jó döntéseket hozol.

2023. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
79%
Ezt én is megkaptam már, hogy ha valóban jól keresnék, akkor nem írogatnék ide, de ezt hogy kell elképzelni? Elvállalok egy jól fizető állást és onnantól kezdve nem lépek be többet ide? Miért ne tenném, ha eddig évekig megtettem? Mintha azt mondanák, hogy ha jól keresel, akkor már nem nézel filmeket, vagy nem játszol számítógépes játékokat.
2023. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg nehéz kiszűrni, hogy ki kamuzik és ki mond igazat (például befektetőcsávó / Dr Beles minden IS volt már itt, PhD-zett statisztikaprofesszortól kezdve biotechnológiai kutatóig tényleg minden), de az is bosszantó, amikor megírom, hogy hol dolgozom, és akkor a gyakori népe egyből tudni véli, hogy az kizárt.


Pedig nem a raktári melós unatkozik annyira, hogy itt a gyakorin a szex rovatban írogasson, hanem a multis igazgató és senior architect. Dumáltam itt már egyetemi tanárokkal, igazgatókkal, ügyvédekkel… pont, hogy a magunkfajta ér rá itt meetingek alatt vagy közben szociális életet élni.


Az meg hogy valaki havi 2-3 millió nettót keres és ezt trollkodásból még meg is írja? Na bumm. Nem akkora nagy pénz ez.

2023. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
72%
Mar akkor is ide irogattam amikor meg egyetmre jartam, lassan 10 eve dolgozom, versenyszferaban, contractorkent, igy persze hogy nem a gyari munkas szintjen mozog a fizetesem... Nekem az ismerosok kollegak tobbsege ugyanigy megkeresi a 2-3 milliot, ezert is nem meglepo ha ennyit vagy nagyobb fizukat latok. A gond szerintem inkabb ott van hogy a prolik ki se tudnak torni a netto 400-500 az s korbol, nem is csodalom, foleg ha meg az ismerosok ismerose se hallott 1 millio feletti fizetesrol... Szoval ja.. aki nem hiszi az magaban es a baratiban kene keresse a hibat.
2023. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
74%
Én csak egy betanított munkás vagyok 1500-2000 fontos fizetéssel, és már azt nem hitték el.
2023. okt. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Én jól keresek, nem contractori szinten, de alkalmazotthoz képest jól. De ennek ellenére azt gondolom, a többség kamuzik, főleg azok akik hatalmas arroganciával adják elő.
2023. okt. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!