Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme van Gyakorikérdések...

Mi értelme van Gyakorikérdéseken az embereknek a kereseteikről, befektetéseikről hazudozni és sokkal jobbmódúnak mutatniuk magukat, mint amilyenek valójában? Egy anonim oldalon milyen pozitívumot várnak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 14:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
15%
Mennyivel jobb lenne ez az oldal, ha nem is nyilvánosan, de az üzemeltetők felé, hitelt érdemlően közölni kéne olyan dolgokat, mint életkor, nem, szakma. >:) És minden válaszodnál ki lenne írva a beceneved, korod, szakmád nemed.
2023. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer mentem bele ebbe a játékba, hogy a hitetlenkedőknek felraktam a befizetési listámat, aztán egyből jött a komment, hogy photoshoppolt.


Innentől felesleges bizonygatni ezeknek az embereknek bármit is. Ha nem hiszik el, hogy jól kereső embereknek is van szabadideje, az már nem az én hibám.

2023. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%

#22


Ja, egyszer én is kisatíroztam a KATA-s számláimról az összesítőt miután üzenetben elkérte valaki (kb. 14M volt az évre - és mellette még cégem is van/volt), de ő nem kötött bele a validitásába, csak megegyeztünk hogy erről kár tovább beszélgetni.


Sokan azt nem képesek elhinni, hogy pont azért, mert valaki jól keres, megengedheti magának az off napokat, és hogy néha azt csináljon amit akar. Én több mint 10 éve járok fel a gyakorira, nem fogom abbahagyni azért, mert jól keresek, teljesen abszurd lenne.

2023. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
72%
Valszeg nem hazudnak sokan...
2023. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Mi értelme van facebook-on, instagram-on az embereknek a kereseteikről, befektetéseikről hazudozni és sokkal jobbmódúnak mutatniuk magukat, mint amilyenek valójában?
2023. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

@10


Na, ettől nem nehéz fullosabbnak lenni. 😅🤣😅🤣😅🤣

2023. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
78%

#10


Igen, mondjuk ha ez a szörnyeteg neked "fullos", akkor nem lep meg a gondolkozásmódod.

2023. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
34%

Régebben én is linkeltem már screenshotot a fizumról, persze jött is, hogy Photoshop, pedig nem valami cégtulajdonos vagyok, épphogy átlépi a nettóm az 1 milliót.

Írtam, hogy találkozzunk egy megbeszélt helyen, mindketten leteszünk 1 millió forintot az asztalra, viszem a munkaszerződésem eredeti példányát, illetve belépek előtte netbankba, megmutatom az elmúlt hónapokban kapott fizetéseimet és ha hazudok, akkor ő viszi a pénzt, ha nem, akkor pedig én. Ezután bekussolt és lepontozott. Mondjuk én pont ezért szeretek feljárni ide, szórakoztatónak tartom ezeket az irigykedő prolikat.

2023. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

25: Nem tudom.

De nem tanácsos, be fognak törni hozzájuk.

2023. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

28:

Bocs, de ez így nagyon suttyó proli hozzáállás. Mármint ilyen szinten azt bizonygatni, hogy te ennyit meg annyit keresel. Jól sejtem, hogy első generáció lehetsz a családodban, aki viszonylag korrekt összeget keres? Mert a "kultúrából" ez jön le.

2023. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!