Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Inkább güriznél, hogy jó...

Inkább güriznél, hogy jó anyagi körülményeket teremts vagy inkább csóró lennél kényelmes állással?

Figyelt kérdés
Persze a kettő nem feltétlenül fedi egymást vagy van szoros összefüggésben, de a példa kedvéért tételezzük fel.

2023. aug. 10. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Komolyan, ki az aki nem az első opciót választja?
2023. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
IT. Hülyére keresem magam, nagyon kényelmes munkával, kötetlen munkarendben.
2023. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem függ attól mi számít "gürizésnek". Ha a szakmámban keményen kell dolgozni akkor nekem nem gond. Ha gürizés alatt 20kgs cementes zsákokat kell egész nap pakolnom akkor biztosan nem vállalnám.
2023. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

A kettő között.

Nincsenek költséges hobbijaim, nem rajongok az autókért, hajókért, utazásért, gyerekeket, kisállatokat nem szeretnék, stb..

De azért tanulásra és néhány szolgáltatásra időnként szivesen költök, valamint rabszolga sem szivesen vagyok.

2023. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Rosszul tetted fel a kérdést.


Ugyanis, aki gürizik, az csóró, s az is marad.


Aki pedig jólétben él, jómódú, gazdag, az egyik sem attól lett gazdag, mert végiggürizte az életét.

2023. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Biztos hogy nem "güriznék", a kényelmes és kevésbé jól fizető állást választanám, mellette pedig a saját fejlesztésembe invesztálnám az energiát hogy továbbra is kényelmes de jól fizető állásom legyen.
2023. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Imádom a szakmámat, ezáltal jó is vagyok benne. Nem érzem gürizésnek, és csóró sem vagyok, bár most vettünk lakást, arra ráment minden pénzem.
2023. aug. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Jelenleg kényelmes munkával keresek nagyon jól.
2023. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Én inkább jó anyagi körülményeket teremtek kényelmes állással. Most is. :)
2023. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Én váltanék kényelmesebb munkára. Szellemileg és fizikailag is lefáraszt a munkám. Fémipar, kis szériák, CNC. Elvárás nagy, kis tűréssel kell rajz alapján precíz munkát végezni, mindezt teljesítménybérben. 0,5 kilós munkadatabtól 60 kilósig minden van, sokszor nehéz tartani a méretet, 40-60 kilós munkadarabok mozgatása kínszenvedés, a gép se mindig bírja a nagy terhelést, stb. Nekem ez nagyon stresszes. Fele fizetésért is végeznék nyugisabb munkát.
2023. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!