Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabadidő vagy pénz?

Szabadidő vagy pénz?

Figyelt kérdés

Jelenleg az esetek 80% ában délután dolgozom( 15:00-00:12) , ebédszünetet is le kell dolgozni, külföldről van szó, itt más a munkaidő, túlóra sem ritka. Nem szeretem a helyet, sokat stresszelek, utálok bejárni. Párom munkahelyén akadt egy lehetőség, nappali munkarend, 7:30-16:30 ig, viszont kevesebb fizetés ~12% al, hó végén ugyanúgy kijövök, tudok félretenni rendesen. Vendéglátásban dolgozom, szeretnék már kitörni, viszont ehhez tanulnom kell valamit, ami ilyen munkabeosztás mellett elég nehézkes, délelőtt 10-11 kor kelek, mivel fáradt vagyok, hajnal 1 kor érek haza, nagyon ritkán vagyok délelőttös.

Pénzt választanátok vagy több szabadidőt ilyen esetben?


2023. júl. 30. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szabadidő, hogy ne csak az alvás legyen a közös időnk a párommal.
2023. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
12% különbségért biztosan a szabadidőt választanám. Ennél több kell, hogy éjszaka dolgozzak...
2023. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

De hát pont ugyanúgy 9 óra a munkaidő.

Milyen szabadidőről van szó?

2023. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
3 Olyanról, hogy amikor az ember párja "normál" munkaidőben dolgozik 8-17 között te meg 15-01-ig akkor soha nincs közös szabadidőtök, mivel aki éjjel ér haza az nem fog felkelni korán, aki meg egész nap dolgozik és korán kel nem fog hajnalban még leülni társasozni...
2023. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
4: Ja, csak épp egy kukkot nem írt róla, hogy a párja milyen időbeosztásban dolgozik, és milyen szabadidőre gondol.
2023. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell írnia, hisz a mostani beosztása szerint nem is látják egymást. Amikor hazaér a párja már alszik, amikor felébred a párja már dolgozik. Hétvégente találkoznak csak.
2023. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Párom úgy dolgozik ahogyan írtam, 7:30-16:30. Szóval max szabadnapon találkozunk, vagy ha megvàr éjszaka, amit nem szeretek, hisz Ő lesz fáradt.

Néha vagyok 6:30 tól 15:30 ig, havi maximum 5 alkalmat.

Szabadnapokon találkozunk, ha közös. Mivel vendéglátás, nincs hétvége :D

2023. júl. 30. 20:37
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Szabadidő!!!


Egyértelmű, hogy ezt válaszd!!

2023. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha neked bejön a 9-től 5-iges munkaidő, azt válaszd. Szerintem ez egyéni, és relatív, az én esetemben pl. semmiképp nem jelent "több" szabadidőt az hogy már évek óta nem dolgozok műszakokban. Sőt, igazából azóta nincs időm semmire. De ez rengeteg tényezőtől függ, csak 2-t kiemelve: lehet, hogy már annyira szétcsúszott a napirended hogy nem is tudnál beallni egy rövidebb alvásra, legalább a csajoddal/pasiddal egy időben kelni, délelőtt tanulni, ebéd után egy jót aludni, utána irány a délutáni műszak? Illetve gondoltál már változatosabb beosztásra, ahol több a közös időtök, marad saját időd is, nem kell ilyen gyakran 01-kor feküdni (ha jól értem ez a fő baj).
2023. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok felkelni 8 órakor, hogy elinduljon a napom, ha fel is kelek használhatatlan vagyok. Ráadásul most nincs annyi rendezvényünk stb, ha beindul, nem ritka a hajnal 1-2 órai végzés, ilyenkor hajnal 3-4 között alszom el.

De nem is szeretem a munkát amit csinálok, ez is rátesz egy lapáttal azért.

2023. júl. 31. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!