Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más hogy osztja be az idejét?

Más hogy osztja be az idejét?

Figyelt kérdés

Plázában dolgozom eladóként, és 10-től estig, vagy 12-től estig vagyok bent.

Más hogy tud programokat csinálni ezek mellett?

Vagy hogy osztja be az idejét?



2019. ápr. 4. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, én világ életemben reggel 8 és 16 óra között dolgoztam :D
2019. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Arra jut időm, amire akarom hogy jusson. Ennyi a titkom.
2019. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

@10:15


Ezt bárki meg tudja csinálni. Feltéve hogy nincs munkahelye.

2019. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Vagy, ha olyan munkája van, ahol ő tudja beosztani az idejét, mondjuk vállalkozó, vagy otthonról dolgozik.
2019. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

7-7:30-kor van jelenésem a melóhelyen, mikor hol.

8-12 órás egy nap. hatafele bevásárlás, stb otthoni tendòk,2 -3 sör, 10 körül takarodó. 6:07 kor csipog megint a vekker. Hétvégén is ez megy. Szóval esélytelen valahova eljárni.

36/ff

2019. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy, ha olyan munkája van, ahol ő tudja beosztani az idejét, mondjuk vállalkozó, vagy otthonról dolgozik."


Ja, ezt mond annak a vállalkozó házaspárnak akik ketten reggel 6-tól este 6-ig felváltva viszik a kisboltjukat és állnak a kassza mögött.


Ha pedig valaki otthonról dolgozik, és mondjuk nem valami olyan hatalmas nagy dolgot végez, amiért 4 óra munkáért egy heti fizetést adnak, akkor ugyan úgy neki is húznia kell az igát otthon, ha meg akar élni a fizetéséből...

2019. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Mint ahogy te is mondhatod az igázást annak a vállalkozónak, akinek nem "házaspárként kis boltja van", hanem mondjuk van egy IT vállalkozása és aktívan keveset foglalkozik vele, beosztva az idejét kitermelve havi 1-2 milliót profitban.



Otthonról végzendő munkák között pedig nyilván olyan munkákra gondoltam, amikre kevesebb idő ráfordítással megfelelő mennyiségű pénzt termel ki, jobban beosztva az idejét.


Szélsőségek pedig mindig lesznek mindkét végén az említett dolognak.

2019. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor végzel? 19-20 óra? Akkor így estére már nem igazán vagy pedig késel a programról. Gondolom, heti két szabadnapod van, mikor-melyik napra esik, akkor tudsz egy hosszabb programot csinálni vagy hosszú hétvégét, ha sikerül péntekre tenni.
2019. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

20-21 óra mire végzek.

Hát egy hónapban 1x van egy szabad hétvége.

Hát igen heti 2 nap, de van mikor annyi sem, mert nincs ember. >< ha hazaérek már nagyon fáradt vagyok.

2019. ápr. 4. 19:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Nehéz, ha nem születtél kő gazdagnak muszáj melózni, reggel fáradtan ébredni stb... De ha mindig hozzarakja az ember azt a kicsi pluszt, azt a kicsi fáradságot akkor lehet előre menni.... Ezt nem árt észben tartani, legyél vállalkozó, vagy mérnök, esetleg lapátos munkás, a naplopókat sehol sem szeretik (kivéve ha politikus), valamint pont ez visz előre, párkapcsolat szempontjából sem árt kicsit megembererelni magát az embernek... Egy lusta pasi, vagy állandóan nyigó lusta nőszemély sem túl vonzó
2019. ápr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!