Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más hogy osztja be az idejét?

Más hogy osztja be az idejét?

Figyelt kérdés

Plázában dolgozom eladóként, és 10-től estig, vagy 12-től estig vagyok bent.

Más hogy tud programokat csinálni ezek mellett?

Vagy hogy osztja be az idejét?



2019. ápr. 4. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8. vok, értem. Akkor ha unod is a munkahelyet, hiányoznak a programok, a szabad(abb) esték, akkor munkahelyváltás. Nézd az álláshirdetéseket, irodai munkákat, legyen jó önéletrajzod, motiv leveled, ha jó a nyelvtudásod, akkor javíts rajta és keress másik állást. Nagyvárosban dolgozhatsz, írtad a Plázát, bolti eladó máshol is lehetsz, rossmann, dm, stb. stb. vevőszoli, irodai munka.


Most lehet, hgoy másnak az a véleménye, hogy 12 óra robot nem jó, viszont nem mindegy, hogy 6-18-ig vagy állandó délután éjszakáig és mellette van 2 nap pihenő.

2019. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rossmannban voltam eladó előtte, hát ott sem sokkal jobb a helyzet sajnos.
2019. ápr. 5. 14:34
 13/13 anonim ***** válasza:

11. vok:

Értelek, így nehéz beosztani az időt, a rossmannban sem lehet 7-kor kezdeni. Aki be tudja osztani az idejét, programozik, annak 6-14, 7-15-8-16-ig + fél óra ebédszünete van, szóval állandó munkaideje van, nem napközben kezd. Szóval, amit az előbb írtam, kezdj el állást keresni, délelőtt el tudsz menni állásinterjúra. Ne csak boltokat nézz, hanem irodai állást, admint, ügyintézőt, javítsd a nyelvismeretedet, akár excelt és össze fog jönni.

2019. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!