Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A home office vagy az irodai...

A home office vagy az irodai munka a jobb?

Figyelt kérdés
Azokban a munkakörökben, ahol az irodában is egész nap egy asztal mellett ül az ember. A jobbat pedig úgy is értsük, hogy melyik támogatja jobban a dolgozói karriert. Tehát az évekig a mocsárban csendben álldogálást ugyanannyi bérért most vegyük ki.
2023. júl. 14. 12:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
A hibrid. Ahol van HO és office is.
2023. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

"A jobbat pedig úgy is értsük, hogy melyik támogatja jobban a dolgozói karriert."


Teljesen irrelevans a dolgozoi karrier szempontjabol, hogy home office vagy irodai munkarol van szo.

2023. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%
+1 a hibridre. Néha ok itthonról melózni, ha pl futárt várok, de a covid miatt muszáj volt az állandó home office, azt hittem, megveszek, ezért is mondtam fel. Karrier szempontjából sem jó az állandó HO.
2023. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy már írták, nem számít semmit a kérdésben leírt szempontból.
2023. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Ez erősen függ, hogy milyen élethelyzetben vagy.

Család és síró gyerek mellett nem lehet rendesen otthonról dolgozni de ha csak ketten vagytok jobban lehet haladni mert csend van.

2023. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Én jól elkülönített családi házrészben lakom a szüleimmel (értsd úgy hogy teljesen tudok a munkára fókuszálni, semmit nem zavarnak) 20-as éveim közepén járó fiatalként. Nekem a Home Office munkavégzés sokkal jobb a szakmai karrierem szempontjából, mert nem szólít le senki, nem zavarnak meg, nem kezdenek el teljesen felesleges magánéleti dolgokról beszélni (mint az irodában) PLUSZ nem megy el egy csomó időm az utazással és a munkába készüléssel (1 órára lakom a munkahelytől) így ha azt az időt az önfejlesztésemre fordítom amit az utazással és készüléssel töltenék az napi +2,5 óra.
2023. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%
Én rühellem a HO-t, nekem az itthonlét a pihenésről szól. Ezerszer inkább napi 6 óra heti 4 nap onsite mint bármilyen hibrid HO-s marhaság.
2023. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Ez teljesen egyéni preferencia. Van, aki szereti a homeoffice-t, van, aki nem. Karrier szempontjából mindegy, mert mindkettővel tudsz tapasztalatot szerezni és amíg a munka el van végezve minőségben határidőre, addig a munkáltatót sem érdekli, hogy te az irodában vagy-e vagy otthon.


Részemről én soha többé nem akarok visszamenni irodába.

2023. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%

Megkérdezhetem, hogy mi alapján pontozzátok le az embereket?


Ez kb egy eldöntendő/tippelős/ízlés beli kérdés, ahol nincs ossz válasz

2023. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Hibrid nekem bejött, de csak mert heti 1 nap iroda van nálunk. Annyi személyes interakció hetente bőven elég.
2023. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!