Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás szoftverfejlesztőként...

Diplomás szoftverfejlesztőként reális bérigény lehet a br. 1 millió Ft 2 év tapasztalattal?

Figyelt kérdés

A BME-n végeztem, beágyazott rendszerekkel foglalkozom lassan két éve. C, C++, Python nyelvekkel van tapasztalatom. Erős angol, közepes német tudás.

Budapesti multinacionális cégekhez fogom beadni a jelentkezést.

Érdemes megpróbálnom a br. 1 M Ft-ot (alapbérben) elkérni, vagy ez sok?



2022. szept. 28. 13:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
53%

#30

Az Orbán-kormányra is mondhatom, hogy évek óta kormányoz, pedig 12 évről beszélünk. Azt akartam hangsúlyozni ezzel, hogy ez egy viszonylag friss dolog, és ne tegyünk úgy, mintha kb. mindig is így lett volna.

2022. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
19%

"Nem csak beágyazott jöhet szóba. C, C++ vonalon bármi, de akár C#/Java is, mert tervezem megtanulni azokat is."


Persze, nyugodtan add be a jelentkezést medior C# vagy medior Java pozícióra, nagyot fog ütni az önéletrajzodban, hogy tervezed ezeknek a nyelveknek a megtanulását, kapkodni fognak utánad a cégek, szerintem egyből br 2M-et tüntess fel bérigénynek.

2022. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
#32: Ne okoskodj. Cégeket kértem, nyilván a C#/Java majd akkor jöhet szóba, amikor már esetlegesen átképeztem magam.
2022. szept. 30. 21:25
 34/34 anonim ***** válasza:
12%

#34 Te meg ne emberkedjél a másfél éves tapasztalatoddal és az elavultnak számító beágy tudásoddal, pont abban a szektorban vagy IT-n belül ami köztudottan szarul fizet


Ha most technológiát váltasz valami felkapottabb területre (AI, Data, DevOps, Cloud) ahol még reális is 2 év után a br 1M bér, ahhoz még le kell nyomnod 2 évet az adott szektorban.


Szóval a kérdésre a válasz: Nincsenek ilyen cégek, amik másfél éves tapasztalatra + fél év gyakornokságra br 1M-et adjon BEÁGY területen. You welcome~ örülök, hogy segíthettem

2022. okt. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!