Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki szokta valaki használni...

Ki szokta valaki használni szabadság terén azt a lehetőséget, hogy el megy táppénzre, mert nem tudja máshogyan meg oldani az adott ügyét?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ez kinél hogy van, de nálunk akkor is el megy valaki betegszabadságra ha nincsen semmi baja. Ki pihenni magát, vagy egyéb dolgokat intéz.

2022. máj. 13. 01:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

8-as, nem mindenkinek van 30-40 napja egy évben. A legtöbb fiatalnak 20-al kell takarékoskodni... az meg valljuk be semmire sem elég.

Mellesleg az állam is szétlop mindent.

2022. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Én huszonévesen is be tudtam osztani a 20 napomat. 7 nap nyaralásra, 4 nap karácsonykor, a maradék 9 meg amikor kellett. Az elmúlt 20 évben talán 4-5 olyan év volt, amikor áprilisban már nem volt meg az összes szabim. Minek kivenni télen?


Most is a 27 napomból megvan még 24.

2022. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a munkaköröm,hogy ha HO-ba vagyok akkor csak szólok, hogy megyek ekkor ide vagy oda és ennyi. Tudok munkaidőben ügyet intézni. A munkát megtudom csinálni délután vagy éjjel is. Viszonylag rugalmas.
2022. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
17%
Ti munka hősei. De odavagytok vele, legyetek rá büszkék akkor hogy szarért-hugyért a munkának éltek.
2022. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
#14 inkább lennék erre büszke, mint arra, hogy csalok és hazudozok... Nem értem, mire ilyen nagy az önérzet.
2022. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
#14: Fogadok, hogy arról a "szaré-húgyé"-ról amit kapok, te csak álmodsz!
2022. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%

14# A magadfajták el sem tudják képzelni,hogy milyen az, amikor az ember annyira szereti amit csinál,hogy kb hobby-nak fogja fel.

13# voltam

2022. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, miért akkora pozitívum, hogy nem veszed ki a szabijaidat. Vannak ilyen kollégáim, se kutyájuk, se macskajuk vagy pont a család elől menekülnek el.. az emebrnek szüksége van pihenésre. Miért akkora baj, ha valaki rendesen kihasználja a lehetőségeket? Az oedig nem táppénzcsalás, ha valaki mentális fáradtság miatt táppénzre megy. Ideje lenne végre felismerni, hogy az ember szellemi lény, a leki probléma ugyanaz mint egy megfázás.
2022. máj. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha ezt szakember (nem háziorvos) rendeli el, akkor oké. De mint láthatod a korábbi írásokból, nyaralásra, ház körüli munkákra iratják ki magukat, na ez a gond.
2022. máj. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

Amikor fiatal voltam nekem sem volt 30napom, és nem potyáztam akkor sem, hogy ma nincs kedvem dolgozni, vagy ügyet intézni(mondjuk nem dolgoztam még olyan helyen, ahol nem lehetett megmondami, hogy teszem azt bankba el kell menjek, okmányt csináltatni, közmű, szerelő etc, és lecsúsztatni)

Ha meg annyira úgy éreztem, hogy kiégtem, akkor ott a munkahellyel volt a problémám, és nemes egyszerűséggel felmondtam, és elmentem máshova, kihasználni a betegszabit nem segített volna, mert ugyan az a szar jött volna vissza két hét múlva.

2022. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!