Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kezdő tanár...

Mennyit keres egy kezdő tanár vagy tanító általánosan főleg az ország nyugati része érdekelne?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
10es,hogy megertsd az en ferjem is tanar es iden fog minosulni eddig kezdo volt. Az a te bajod,hogy te ingyen taboroztatsz :D es ki beszel az osztalykirdnulasrpl?azon kivul is lehet szervezni kirandulast abbol meg annyit teszel el amennyit nem sajnalsz.Es tarthatsz igenis iskolai csoportos fozetos orakat.Es hogy ulnek mar bent 8 orat amikor a kotleezo oraszam plusz tulorak max szama se erik el ,hogy heti 5nap 8 orad legyen. Az hogy neked keszulnod kell minden egyes orara minden egyes nap hat sajnalom,hidd el masok azert pr honap alatt bele rázódnak …
2022. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
11! Ha a férjed tanár, kérd már meg, hogy tanítson meg helyesen írni, mert egyszerűen rossz olvasni azt, amit itt próbálsz közölni. Mondjuk nyáron, amikor úgy is szabad. Egyetlen egy mondatban 10 hibát számoltam.
2022. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

40 helyesírási hibánál, körülbelül a felénél feladtam a számolást. Pedig, csak 7 mondatot írtál. :D

Tényleg tanítson meg a férjed, már ha tényleg tanár. Itt mondhat bárki, bármit.

2022. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9%
Sztem senkit nm erdekel ki,hogy ir.ujuj mar az elozo mondatomban mennyi helyesirasi hiba volt :Oo biztos nem tudok irni es olvasni.A masterst is a nagybanin vettem .. latom nem tudod elfogadni,h van aki tanarkent jol keres es nem tudsz tobbet hozzaszolni minthogy jaj helyesiras .Amugy azt sem ertem hogy jon meked a tanarhoz a helyesiras oktatasa :Ddd szted tanar =jo helyesiras? na mindegy en mar latom te miert keresel annyit amennyit,inkabb itt magyarazod,hogy tanarok nem kereshetnek jol mintsem,hogyfelemelned a popodat vagy hasznalnad az eszed,ha lenne.
2022. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Jujj, na ezt kibogarászni. A felét nem értettem. De ezzel szépen leírtad az intelligencia szinteted :D Egy helyes és értelmes mondatot nem írtál még le. További szép napot! Tényleg kérd meg a férjed, hogy tanítson meg írni! Már ha tényleg tanár a férjed :D.
2022. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Heti 30(!!!) órám van, osztályfőnök vagyok, 7 év a gyakorlatom, mesterdiplomám van.

Csak azért érem el a nettó 300-at, mert van egy gyerekem, és kapok utána családi adókedvezményt.

Tesztet írni persze lehet, de nem mindig. Pl. magyar, töri, nyelvek, mindegyikhez kell valamilyen fogalmazás, kell gyakoroltatni.

Nem mindenki teheti meg, hogy magánórát adjon, vagy áttanítson másik suliba, pl. vidéken azért korlátozottabbak a lehetőségek. Az árak viszont ugyanott vannak.

Kezdő pedagógusnak kellene havi 300000 ft-ot keresnie, innen kellene indulnia a bértáblának, hogy egy normális, értelmiségi emberhez méltó életet élhessen az ember.

2022. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%

16, amig masok is hasonloan keresnek xy diplomaval addig szerintem felesleges ábránd ,hogy kezdokent keressen egy tanar 300-at. Kb mindenki tanarnak menne igy..

amugy ma mar egyes iskolakba diploma nelkul is lehet menni tanítani es ugy tudom ez a kezdeményezés is a jovore vonatkozóan hogy érettségivel is lehessen tanítani .


15, ha-ha te meg menj a kezikonyveddel a sarokba maszatolni :)))

2022. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért valljuk, ez nagyon szomorú. Festő kifesti a 75 nm-es lakást és elkér félmillió forintot, hát hol élünk úgy mégis? Nem a festőtől sajnálom, még mielőtt ez a vád érne. De valahol az értékek nagyon félrecsúsztak ebben az országban.

Egyébként nem menne mindenki tanárnak, a legtöbb embert kirázza a hideg a kölyköktől és kijelenti, hogy semmi pénzért nem csinálná azt, amit mi.

2022. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem csak nyári szünet van amúgy nekik, van már őszi is, téli, tavaszi szünet. Nem tudom melyik másik munkakörben jár a dolgozónak évi 3 hónap fizetett szabadság. Meg leadják a 45 percet úgy hogy abból 20-at beszélgetnek a diákokkal . Mikor 20 éve középiskolába jártam bejött a töri tanárnő ,3 diákot lefeleltetett utána beszélgettünk ( nem,nem a tananyagról) , óra végén meg elmondta hogy melyik lecke következik, olvassuk el otthon és kövi órán ismét felelés.A 4 év alatt ő egy szó anyagot nem adott le nekünk. Bírtuk amúgy, ez jófejség volt a részéről de hogy nem tanított az biztos. Én azért nem értek egyet a tanárok felháborodásával, mert igenis hogy mindenkinek nehéz ebben az országban. Nehéz megélni, és ismerek olyat aki diploma nélkül keres nettó 4-5 000-at, de én nem irigylem tőle mert hajnalban kel és fizikai munkát végez. Van aki 4 kor kel hogy 6 ra beérjen a munkahelyére. Sőt van aki 24-48-ban van. Na ők nem mennek tüntetni, mondjuk aki fizikai munkát végez annak sokszor sem energiája, sem ideje nincs tüntetni. És hogy mi lesz ha majd nem lesz aki tanítsa a gyerekemet? Majd megkérdezem azoktól a szülőktől akik most tapasztalhatták az online oktatás szépségeit. Vagy melyik munkahelyről szaladhatsz ki elintézni az ügyeidet mert éppen lyukas óráid vannak.
2023. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!