Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen érzés gazdagnak lenni?

Milyen érzés gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés

Meséljetek gazdagok, milyen érzés jó fizetést kapni/sikeres vállalkozást vinni, mikor érzitek azt, hogy milyen jó, hogy mennyi pénzetek van stb.


Világéletemben nyomorogtam és el se tudom sajnos képzelni, hogy milyen lehet. Sokszor álmodozom róla, hogy megnyerem a lottót.



2022. ápr. 21. 23:07
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem kell projektálni 20-as, ugyanis nem tudsz mindent rólam és távolról sem igaz rám, ahogy lefestesz. A kapcsolati tőke egy mezei alkalmazotti álláshoz is kell, tévedésben élsz, ha szerinted ez csak a válallkozókra igaz. Vagy te abban hiszel, hogy a legzsírosabb állami megrendeléseket a legalkalmasabb cégvezetők kapják? Ja bocsánat, te már euróért kaparsz, akkor viszont nem kell válaszolnod, mert nem ismered a hazai viszonyokat.
febr. 1. 14:12
 22/26 anonim ***** válasza:
33%

És szerinted belecsöppentem ebbe a létbe? Nem, én ezért, hogy ide jussak 20 éven át keményen dolgoztam. Fejlesztettem magamat, tanultam, gyakorlatot szereztem.

És nem, semmilyen kapcsolat nem kellett sem a mostani pozíciómhoz, sem a korábbiakhoz. Álláshirdetések és LinkedIn postok alapján találtam. Hogy felvettek, az nem annak volt köszönhető, hogy ismertem valakit a cégnél, hanem annak, hogy megvolt a tudásom és a tapasztalatom. Erről ennyit.

febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
20évet dolgozni hogy "gazdag" legyél ,szerintem nem egyenlő a gazdag fogalommal valahogy.
febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyok gazdag, csak az átlagtól jobban élek és 7 jegyű a nettóm forintban.
febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Gratulálok 22-es, de most csak magadról beszélsz, álmodj tovább, hogy így működik az egész világ.
febr. 2. 13:35
 26/26 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy, 24. Milyen érzés?
febr. 2. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!