Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne a legjobb megoldás...

Mi lenne a legjobb megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Fullstack fejlesztő vagyok. Eddig is sejtettem, hogy kicsit alul vagyok fizetve, de véletlenül megláttam egy kolléga bérlapját és a fizetése 7 jegyű, ami az enyémtől több, mint 50%-kal magasabb. Mivel ugyanabban a csapatban dolgozunk és ugyanolyan szinten, elég megalázónak érzek egy ekkora különbséget, pláne, hogy az életkorunk és a tapasztalatunk is szinte egyforma.

Nem multiról van szó, tehát nincsenek fix bérsávok. A helyet amúgy szeretem, a kollégák és a csapat remek, a cég korrekt minden (más) téren, a munka mennyisége is rendben van.


Mit tennétek a helyemben?



#fizetés #fejlesztő #full stack #alulffizetettség
2022. febr. 21. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk én ezt sosem értettem, mikor valaki azért nem akar váltani, mert jól érzi magát a jelenlegi helyén. Mintha máshol nem lehetne ugyanolyan jó, vagy jobb is akár.

De ha nem elsôdleges szempont a pénz és a karrierépítés, akkor kérj egy erős emelést, aztán max nem kapsz, vagy keveset és ráérsz majd akkor eldönteni, hogyan tovább.

2022. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A pénz számomra a megbecsülést is jelenti, 7 jegyű fizetésért váltanék.
2022. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

Én ennyire nem komplikálnám túl.

Először is szétnéznék, beszélnék néhány HR-s el az elképzeléseimről.

Aztán ha meg van a 7 jegyű fizu akkor leülnék beszélni a főnökömmel.

Elmondanám neki, hogy úgy érzem ,hogy alul vagyok fizetve mert plusz feladatokat csinálo,k illetve a Béla is 7 jegyű összeget keres aztán mondana valamit rá.

A lényeg, hogy ő mondjon fizut.

Aztán eldönteném, hogy mi legyen.

Programozói állást nem nehéz találni, főleg ha jó vagy, és a legtöbb hely jó is max nem tetszik majd a munka vagy soknak találod. De a 7 jegyű fizuért meg is kell dolgozni.

2022. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!