Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 1 000 000 - 2 000 000 Ft...

Havi 1 000 000 - 2 000 000 Ft kereset mellett mit csinálnátok? Hogyan élnétek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha havi 1-1,5-2m ft-ot keresnétek, hogyan élnétek, mire költenétek, mire gyűjtenétek? Fiatal 20 évesként?


Pl. gondolok itt: befektetésekre, ingatlanra, drágább mobiltelefon, laptop, számítógép?


Normálisabb autó?


Lakás felújítás?


Évi 12-16-24 m Ft-os kereset mellett ti hogyan élnétek?!


Válaszokat köszönöm előre is :)



2022. jan. 17. 18:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Az összesen 1.5-1.7 millióból szerintem havi max 400 ezret költünk el, a többi megy a megtakarításba."

Ketten 400-ból úgy, hogy kocsi is van? Ekkora jövedelem mellett erős spórolásnak érzem.

Albérlet + rezsi simán van 160 ezer, ha a kaján nem spóroltok, két embernek 130 havonta. Kocsi fenttartása havi 50, ha nem kell rá hitelt fizetni, az már 340, tehát marad 60 minden másra. Kicsit kevésnek tűnik.

Egyébként meg ekkora jövedelemmel egy év alatt összeszeditek az önerőt egy házra és 5 év alatt kifizetitek az egészet.

2022. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10-es, köszönöm a kommentedet, de nem szeretem az alkoholt, a dohány füstjétől is rosszul vagyok már, szóval nem fog elindulni az alkoholizálás, sem a füvezés :)


1x voltam részeg, akkor is azért, mert december 31én, újév napján kellett dolgozni, aztán takarítás közben megittam 2 kancsó bort + fél üveg whiskyt kollégával a nap végén (reggel 4-5 között, ennyi kijárt nekünk is, miután 100+ vendég szórakozását néztük egy egész éjjelen át:D)


Szóval köszi a te kommentedet is, de engem a pénz nem bolondít meg.

Egyrészt mert nincsenek luxus igényeim, nekem havi 300-500 ezer Ft-os kereset is bőven jó volt. Sőt, az elején 150 ezres is.


De azért köszi a kommentedet, bármi is a célod vele :)

2022. jan. 22. 16:30
 13/16 anonim ***** válasza:
Amugy, most volt kiszamolon egy koltseges cikk. 280 komment, sok millio feletti kereset. Erdemes elolvasni
2022. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, tanulságos történetek, mind igaz: programozók, kriptobányászok, mind havi több milliós nettóval. Kicsit se gyanús, hogy a hsz-ek növekedésével egyenes arányban nő a bevétel is, a 4. oldalon már szinte mindenki 3M felett keres havonta, cégbirodalmat vezet, mellette hobbiból programozgat a jakuzziban, LOL
2022. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

“Hazudjon, bátyám, maga is.”

Magyarország még mindig a Háry Jánosok országa.

2023. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezek má Háry Potterek básty.
2023. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!