Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez így milyen felvételi...

Ez így milyen felvételi eljárás, nem tapasztaltam ilyet?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy felvettek egy céghez, 2 körös volt a folyamat.


Viszont nem akartak egyik esetben sem konkrétat megbeszélni juttatások és fizu terén.


Tehát most úgy áll a helyzet, hogy írtak egy mailt, hogy felvennének, de fogalmam sincs, mennyiért!


Én ilyet még sehol nem tapasztaltam. Ez jelezheti azt, hogy gázos a cég-mérnökiroda egyébként.



2022. jan. 11. 10:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Utolsó mondat egy kérdés, csak elírtam.
2022. jan. 11. 10:02
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, szerintem ezzel semmi gond nincs. Te jelezted, hogy szeretnél ott dolgozni, hisz jelentkeztél hozzájuk, ők az interjúk után jelezték, hogy szeretnének felvenni. Mivel mindketten szeretnétek a másikkal dolgozni, ezért most kezdődhet bértárgyalás, amin ha konszenzusra juttok, akkor meg lehet kötni a szerződést.
2022. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem, csak nekem azért volt fura, mert mindig interjúk alatt beszéltük ezt meg máshol.
2022. jan. 11. 10:05
 4/13 A kérdező kommentje:
Viszont interjúk során tőlem bekérték hogy kb mennyit szeretnék, ők viszont konkrétat sose mondtak.
2022. jan. 11. 10:07
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Erre lesz majd a bértárgyalás. Ha ott nem tudtok megegyezni, akkor felállsz és mész. Szerintem semmi gond nincs ezzel.
2022. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Eleve nem interjuznek ugy, hogy nem tudom elore a bersavot. Miert rabolnank feleslegesen egymas idejet?
2022. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát a tulaj nem volt jelen és az volt a kifogás, hogy ezt ő dönti el. Nem mondták meg a bérsávot sem.
2022. jan. 11. 10:35
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Mivel te már mondtál egy összeget, gondolom annyit fognak "ajánlani" is. Ha nem felelne meg nekik az az összeg, akkor nem mondták volna, hogy felvennének.
2022. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
"bértárgyalás"... hahaha... adunk ennyit, kell? Nem? Akkor köszönjük. És már hívják is a tartalék jelölte(ke)t.
2022. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 ez természetesen függ az adott cégtől és a pozíciótól is. Nyilván, ha vezetői pozícióra interjúzol, vagy valami ritka, keresett szakértelmed van, akkor komoly alkupoziciód van.
2022. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!