Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen olyan munka van ahol...

Milyen olyan munka van ahol nettó 700 ezrest fizetést megadják?

AZ IT területen kivül. Amihez nem kell nagy szakmai tapasztalat, de dolgozni persze kell és be is lehet kerülni ilyen munkahelyekre. Hol fizetnek ennyit? És milyen szakterületeken?
2021. dec. 12. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Én építésvezető vagyok, milliárd fölötti beruházásokat vezetek. Ennyi a fizum, amit leírtál.
2021. dec. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Férfiként is lehet szexmunkából élni... Csak az elvállalt feladatokat munkaként kell értelmezni, nem élvezeti időtöltésként. A 700k-t kereső kamionos meg nem 10-12 órát tölt a fülkében (belföldes, billencses, gabonás, terítő stb.), hanem 2 hetet. Szomorú, hogy ebben dolgozol de még az AETR-t sem ismered
2021. dec. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

Havi 700 eft napi 8 oras munkaval szamolva netto 4 eft-os oraber. Vagy 32 eft-os napiber.

Egy tapasztalt, jol es gyorsan, onalloan dolgozo epitoipari szakmunkas szamara ez a bevetel napi 9 oraban, 2 szombattal hozhato Pest megyeben. Egyeb irant barmi mas munka, ami 4 eft koruli orabert, vagy 30 eft koruli napibert ad.

2021. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Wolt futárként

Heti 50-60 óra, csak robogoval (máshogy nem lesz meg ennyi)

Diplomás munkakörben tapasztalat nélkül sehogy.

Legalább 3-4 év kell ilyen nettohoz.

Légi irányítót írták előbb, ez igaz, de oda nagyon nehéz bekerulni.

2021. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Wolt futárként 700 nettó? max bruttó
2021. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
Tapasztalt futár Budapesten, robogoskent, az előbb említett 50-60 órában hetente megkereshet 700 nettót.
2021. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
Csak nehéz heti 5x12 órázni huzamosan, mármint MT szerint is.
2021. dec. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
Futárok katáznak, nem vonatkozik rájuk MT.
2021. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2