Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok két evet dolgoztam egy gyárban, aztan ott hagytam több helyen voltam már eladó. Egy sem igazan jott be. Aztan tavasszal vegre talaltam egy szintén eladói állást. Amit imadtam. De elküldtek nemrégen mert hogy nem volt olyan a forgalom. Ott világvége volt nálam. Vegre egy hely amit szeretek es annyi neki. Egy hete felvettek egy fehérnemű ruházati boltban. De egyszerűen sírva megyek, jövök. Börtön kb. Az eszem azt mondja hagyjam ott hisz tönkre teszem magamat, viszont valahol felek hogy mar nem talalok olyan állást akár eladóit hogy azt szeressem.

2021. dec. 2. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Továbbtanulnék
2021. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyit lehet jeresni egy fehernemu boltban eladokent?

Mivel anonim a kerdes,igy kerlek oszd meg, senki nem fogja tudni,hogy Te epp annyit keresel.

2021. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Végzetséged? Milyen bolt volt ahol jó érezted magad?
2021. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a probléma, amikor éppen nem érzed jól magad egy munkakörben?

Mit értesz "börtön" alatt?

2021. dec. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első körben beszélnék az ottani főnökömmel.
2021. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!