Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmentem egy új munkahelyre....

Elmentem egy új munkahelyre. Egy hete betanulok de ma elaludtam. 4re kell beérni és 7kor keltem. Életembe nem aludtam el még munkahyleről. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Holnap jelenjek meg 4kor mintha mise történt volna?

A csicska telefonom reggel megszólalt és kb 1 órán keresztül szoktam szundizni. Na most valamelyik szundi nem szólalt meg csak a lehetőségeket mutatta. Nyílván ez megtörténik.



2021. okt. 14. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Remelem nagy varoson csinaltad ezt meg, mert kis varosba hamar terjed a hir ha valaki ennyire felelotlen
2021. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

9-es hát ennyi prikezsiát amennyit átélek, azon csodálkozom még helikopter nem zuhant a fejemre. Múltkor elvittem gumishoz az autót ki akartam szállni az emelőn, megcsúsztam és kiestem szinte a gumis meg néz hogy ki ez a szerencsétlen. Na most 3 lehetőségből csináltam 0-át.

11-es igen big city

2021. okt. 14. 12:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha igazából fel se vettek, akkor feketén dolgozol? Mert igazából ha nincs aláírva semmi, akkor senki sem vergődhet semmiért, ők azért, mert elalszol és b*szol szólni, de te se ha nem kapsz fizetést. Nem mellesleg, ha gyáva vagy telefonálni, akkor írj egy sms-t hogy főnök baj van elaludtam, nagyon sajnálom mi legyen.

Szerinted most mit gondolnak rólad? Valószínűleg valami link munkakerülőnek, akikből Dunát lehet rekeszteni, főleg az ilyen munkáknál van az, hogy egyik napról a másikra eltűnnek a dolgozók. Legalább annyit mondj nekik, hogy bocsi vagy valami.

2021. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ilyen elalvás nekem is volt.

Utána felhívtam rögtön a főnököt.

Azt mondta semmi baj, aludjak nyugodtan tovább mert fáradtan nem lehet dolgozni, és akkor megyek be amikor akarok

Ebből rájöttem hogy még mindig alszok. 😲

Felriadtam de most már tényleg. Aztán a poén az egészben hogy aznap nem is kellett menni dolgozni. Még szerencse mert volt vagy negyed óra míg magamhoz tértem, hogy ilyen álmom van hogy elalszok a munkából és azt álmodom ,hogy felébredek. 😆 Az igaz , hogy abban a hónapban elég sok volt a dupla nappal és a dupla éjszaka 3-kor kelek este nyolcra vagyok otthon. Éjszakásba négykor indulók délután és másnap fél nyolcra vagyok otthon

2021. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!