Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmentem egy új munkahelyre....

Elmentem egy új munkahelyre. Egy hete betanulok de ma elaludtam. 4re kell beérni és 7kor keltem. Életembe nem aludtam el még munkahyleről. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Holnap jelenjek meg 4kor mintha mise történt volna?

A csicska telefonom reggel megszólalt és kb 1 órán keresztül szoktam szundizni. Na most valamelyik szundi nem szólalt meg csak a lehetőségeket mutatta. Nyílván ez megtörténik.



2021. okt. 14. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk be kellett volna menned hétkor?
2021. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja ,szállítással foglalkozunk, a telepen csak felpakolunk
2021. okt. 14. 10:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
7kork keltel de fel10kor irtad ki a kerdest, hogy mit tegyel. Nem hivtad fel oket meg semmi. Szerintem tobbet nem kell menned.
2021. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a munkahelyed kellene felhívni. De azon se lepődj meg, ha kirúgnak. Nem azért mert elaludtál, hanem mert nem szóltál egyből.
2021. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá de félek a telefonhívástól. Viccen kívül irtózom. Igazából még fel se vettek szóval kirugni nem tudnak. Hát nem tudtam hogy mit csináljak úgyhogy 7től 10-ig tiktokoztam hogy megnyugodjak.


Fhú most hogy ezt így leírtam rájöttem hogy egy beteg ember vagyok. Na mindegy ez történt. :(

2021. okt. 14. 11:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen csinaltam ezt az elso diakmunkamnal. Szerintem szimplan troll.
2021. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Na az már gond ha hihetetlen a történetem D:


Én is mésfél évig diákmunkáztam heti 20 órát hétvégén is de sosem aludtam el. Pedig volt hogy reggel hatra mentem vasárnap.


De közben rájöttem mi volt a gond. Ébresztett a telóm és ránéztem és feloldotta a faceid-t. Nos ha ébresztés közben feloldod a faceid-t akkor lehalkul az ébresztés kb 10%-ra. amire én mér aludtam is és többet nem keltett mer nem volt több szundi csak az a nagyon hal csilingelés.

Szóval megrohadhat a telóm. Nehéz lesz ezt holnap megmagyarázni.

2021. okt. 14. 11:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne parazz szerintem megertettek hogy többet nem mesz
2021. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
olyan boldog vagyok ilyenkor hisz tudom, hogy téged fog megenni a rendszer következőre és a magadfajta impotens fszokból elég sok van, ergo minél több ilyen van mint te annál tovább marad a normális "életben"!!
2021. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csak tök gáz hogy azt mondta az egyik srác hogy nagyon sokan jelentkeztek és pont engem hívtak. Én meg itt szerencsétlenkedem. És a hirdetést is levették már.
2021. okt. 14. 11:54
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!