Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kényelmes SSC-s pénzügyi...

Kényelmes SSC-s pénzügyi állás, ahol semmit se kell csinálni és van HO, vagy egy multi, ahol valódi szakmai feladatokat kell csinálni, cserébe nagyon sok a munka és nincs HO, de jobban is fizet?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?

2021. szept. 21. 10:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50 ezret én spec. nem érzek akkorának, hogy váltsak.
2021. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy konkrétan melyik SSC-nél vagy, de csomó hazai SSC-nél már vannak szakmai pozik, illetve elég könnyű is ezekben lépkedni. Ahol én vagyok, imádom, nagyon jó fizetés, szakmailag is teljesen oké, baromi vállalati struktúra, teljes HO (covid után is max 1 nap lesz office nap). Lehet érdemes lenne, megnézni milyen pozik (lehet megtetted már)vannak ott ahol te dolgozol.


Bár nem ismerem pontosan a feladatokat amiket csinálnod kell, de az, hogy lehetőség sincs HO-ra az nagyon toxikusan hangzik, nekem ez egy red flag lenne.

2021. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó megkerdezhetem te melyik cégnél vagy és milyen pozícióban? ( akár privátban is )
2023. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!