Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kényelmes SSC-s pénzügyi...

Kényelmes SSC-s pénzügyi állás, ahol semmit se kell csinálni és van HO, vagy egy multi, ahol valódi szakmai feladatokat kell csinálni, cserébe nagyon sok a munka és nincs HO, de jobban is fizet?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?

2021. szept. 21. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ, hogy milyen időtartamra mik a céljaim, milyen élethelyzetben vagyok jelenleg, valamint milyen motivációm van jelenleg.
2021. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen a másodikat.
2021. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na de mennyi a fizetés különbség, azért nagyon nem mindegy, hogy 100 ezer vagy csak 10 ezer.
2021. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Felváltva. Pár évig hajt az ember, aztán kis lazulós munka és így tovább.
2021. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Fél éve diplomáztam, most egy SSC-ben vagyok. Nagyon kedvelem a kollégáim, tökéletes a munkakörnyezet és tényleg kevés a munka, viszont ssc, nem látok akkora perspektívát benne.


A másik cég egy IT multi.

2021. szept. 21. 13:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze a bérkülönbséget most se tudjuk, minek is az....
2021. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jogos, de még én sem tudok. Nagyjából 50k-val mondtam többet, arra rábólintottak, de írásbeli ajánlatot még nem kaptam, csak szóbelit.
2021. szept. 21. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 50ert nem mennek át, mert van egy kislányom, HO áldás lenne..


DE mivel gondolom te fiatal vagy, így simán mennek, nem csak 50 ezer Ft miatt, hanem a tapasztalatszerzes végett..

2021. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én maradnék. Az hogy sok a munka alapból nem lenne akadály, és a szakmai előmenetel is fontos, de a ho-ról nem mondanék le semmi pénzért.
2021. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, a HO fájó pont. Mennék is, de maradnék is. Nagyon jó, hogy Ho-ban tudok takarítani, pakolni otthon, nem a szabadidőm megy el rá, de 35 év múlva nem akarok visszatekinteni a pályámra, és szomorkodni, hogy a tiszta szennyes miatt bennragadtam szakmailag kevésbé előremutató munkákban.
2021. szept. 21. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!