Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 tagú családnak 1.3 millió...

3 tagú családnak 1.3 millió havi fizetés (ha nincs hitel) mennyire jó Budapesten?

Figyelt kérdés
Van házunk ahol élünk, van egy balatoni nyaraló amit kiadunk, meg van 2 budapesti lakás amiket szintén kiadunk. A kiadásokkal és a keresetünkkel jön össze az 1.3 millió havonta nettóban. Van 2 autónk is hitel nélkül. Ez mennyire jó kereset? Pénzügyes, tanácsadó ismerösöm szerint a jólét havi 3 milliótól indul manapság Budapesten. Meg hogy egy programozó fél év után egymaga keres ennyit. Annyira semmilyen fizetés ez így? Nekem nagy összeg!
2021. máj. 25. 16:14
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én is kezdem elveszíteni a fonalat, pedig elhittem a kérdést és tök normálisan válaszoltam korábban. Azt írtad dolgoztok, mostmár azt, hogy most kezdtek. Azt írtad barátokkal beszéltetek, hogy mennyiért lehet kiadni egy lakást itthon, most azt, hogy nincsenek barátaitok.

Egy valós sztorihoz képest azért sok a ferdítés lássuk be.

Nekem az sem tiszta, hogyha szegénységből jöttetek, akkor hogy nem egyértelmű, hogy itthon közel sem vagytok szegény kategória? Persze, ha az ember Rózsadombra költözik és nem jár mondjuk Csepel lepattantabb kerületrészei felé, avagy egy borsodi kis zsák faluban, akkor könnyű azt hinni, hogy...

Node erre mondom én azt, hogy az ember járjon nyitott szemmel és ne csak azt vegye észre, hogy mije nincs a másikhoz képest, mert akkor sosem lesz boldog.

2021. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
52%
Első pillanattól látszott, hogy troll, nem tudom, minek etetitek...
2021. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
51%

"Allast kaptunk azt irtam te okos. Nem azt hogy ott vagyunk mar."


"Szerintem 350 ezer fizetes nem akkora nagy penz, SSC kozpontban dolgozunk"


Dehogy írtad azt te okos.

2021. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
28. vagyok - nyilván kaptam a lepontozást, kizárólag azért mert ennyit keresek. Az már nem számít, hogy az ember hogy áll a világhoz vagy hogyan nyilvánult meg, utálják, mert többet keres, mint az átlagember. Na látod, ezért provokáció a kérdésed.
2021. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!