Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 tagú családnak 1.3 millió...

3 tagú családnak 1.3 millió havi fizetés (ha nincs hitel) mennyire jó Budapesten?

Figyelt kérdés
Van házunk ahol élünk, van egy balatoni nyaraló amit kiadunk, meg van 2 budapesti lakás amiket szintén kiadunk. A kiadásokkal és a keresetünkkel jön össze az 1.3 millió havonta nettóban. Van 2 autónk is hitel nélkül. Ez mennyire jó kereset? Pénzügyes, tanácsadó ismerösöm szerint a jólét havi 3 milliótól indul manapság Budapesten. Meg hogy egy programozó fél év után egymaga keres ennyit. Annyira semmilyen fizetés ez így? Nekem nagy összeg!
2021. máj. 25. 16:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Troll, lehet lepontozni...
2021. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Én egyedül keresek ennyit. + év végén cégenként 300millió osztalék.
2021. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Egy jobb senior/staff/principal engineer valóban ennyit keres egyedül, de attól függetlenül jónak számít, ha az átlagember jövedelméhez nézzük.
2021. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Én sem értem hogy ebből a kis alamizsnából hogy nem halltatok még éhen. Gondolom hó végén már csak zsíroskenyérre jut.
2021. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Ezt csak te tudod megmondani: jól élsz belőle? Akkor elég a jóléthez. Nyomorogsz? Akkor keress még bevételi lehetőséget.
2021. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
70%
Xar! Keress jobban fizetőt mert éhen haltok!
2021. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem akartam ide keverni de kulfoldrol jottunk haza oroksegek miatt (USA). Mi kaptuk a szulonknek a 2 lakasat es az enyemek nyaralojat meg vettunk egy hazat es 2 autot. Nem tudjuk mire eleg ez a penz, USA-ban havi $4-5 ezer nem sok penz egy csaladra, minimal kereset kb. Kint bevallom nem voltunk jo keresetuek, eppen eleg volt minden alberlettel. Viszont penzben azert ennel tobb volt mint a 1.3 millio forint csak ott sokkal-sokkal dragabb az etel is.
2021. máj. 25. 18:23
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
:D hahaha, igen persze én is így vagyok ezzel örökség, meg Kanadai rokonság, minden honnan csak a lé dl, már nem győzöm elkölteni, ti mire költenétek havi 200 milliót?
2021. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
70%
kérdező, nagyon gyenge...
2021. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Hu de gyenge …. Szuleink nem elnek mar, volt nekik lakasuk amiben laktak, ezt megorokoltuk. Micsoda luxus, meses vagyon. Volt nekik egy balatonfuredi haz, 1960 korul jutottak hozza. Leggazdagabb magyarok valoban. Micsoda nagy kamu hogy nem jott be 15 ev alatt se a szamitasunk kint, nem lett kolbasz a kerites helyen es inkabb hazajottunk. Minden ismeros azt mondja ennyi penz nem sok itt se. Tudok rola, hogy 140 ezer forint a minimal kereset, de nehezen kepzelem hogy el valaki annyibol ha mi a nem felujitott lakast adjuk ki majdnem ennyiert. A balatoni nyaralot meg nem is mondom mennyiert lehet kiadni, 3-4 honap alatt tobbet hoz be mint a pesti lakas egesz evben kiadva. Jonnek is mindig veteli ajanlattal, hogy tarsas epuletet epitenenek ra, adjuk el nekik. Hulyek lennenk.
2021. máj. 25. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!