Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT projektmenedzsment (junior...

IT projektmenedzsment (junior vagy sztenderd) fizetés Budapesten multiknál mennyi lehet?

Figyelt kérdés

Kaptam egy megkeresést és próbálom felmérni, mekkora bérigény lenne az elfogadható, illetve hogy a junior vagy esetleg a nem-junior pozíció lenne-e inkább nekem való.


Mérnök BSc és gazdálkodás-menedzsment MSc diplomám van.


Tapasztalatok: 2 év nem IT/mérnöki projektmenedzsment, 1,5 év data science, 0,5 év üzleti tanácsadás.


Nyelvtudás: angol C2, francia B2, német B1-B2


Nyelvtudás terén az angolon kívül mást nem kérnek, úgyhogy nem tudom, a francia/német lehet-e bármennyire releváns. Bár hallottam cégről, ahol több fizetést adtak olyan nyelvek után is, ami nem feltétlenül volt szükséges az álláshoz.



2021. máj. 22. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

IT project managernek altalaban eleg fontos szokott lenni az IT/fejlesztoi hatter, nem-juniornak legtobb helyen 5+ ev IT tapasztalatot kernek (ami nem kell hogy PM legyen), ez alapjan azt gondolnam hogy junior szinten lennel igy.


Fizetes teren meg hays salary guide egy jo kiindulasi alap, az alapjan br ~700 +- ceg fuggoen egy szazas realis.

2021. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A br 700+ teljesen reális
2021. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tapasztalat egyértelműen junior szintre pozicional. Oda ahogy a többiek írták 7-800k br. A reális.
2021. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Világos! Nagyon köszönöm a segítségeteket!
2021. máj. 23. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!