Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik nem szeretik a munkajukat...

Akik nem szeretik a munkajukat, hogy dolgozzak fel, hogy eletuk jelentos reszet azzal toltik?

Figyelt kérdés
Nem depressziv ez nekik?

2021. máj. 19. 10:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Alkoholba folytom bánatom.
2021. máj. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó de hiába csak a pénzért jársz be, ha gyomorgörccsel kell benn lenned, mert mondjuk olyanok a vezetőid meg a kollégáid, hogy nem tudsz mellettük dolgozni, akkor váltani kell. Nem értem mit pontoztok le, mazoisták vagytok? Én mindig találtam jobbat, amikor nem éreztem jól magam egy munkahelyen, sosem kínoztam magam deb.il vezetőkkel, kollégákkal. és azt vettem észre ahol se.ggfejek a vezetők mellettük hasonló idi.óták a dolgozók is mert ők tudnak ott megmaradni, a többi lelépett rövid időn belül velem együtt.
2021. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!