Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném kérni azzal kapcsolatban hogy jól döntöttem e.26 éves férfi vagyok 6 év külföldi meló után vettem saját pénzből új lakást és autót.Nem tudtam felsőoktatást végezni sajnos és gondolkozom hogy belevágjak.Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 22:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek!Tervem szerint belevágok de az már a következő évtől lesz és még addig sok dolgot el kell rendeznem mert egy új lapot kezdek.Remélem már semmilyen válság, covid kitudja még nem húzza keresztbe az egészet.
2021. ápr. 3. 18:23
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem kesö. En 41 evesen szereztem egy diplomat külföldön.
2021. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Tök jó vagy, tanulj csak. Én is 26 voltam mikor kezdtem csak nekem sehol még a lakás és a kocsi.:) Gratulálok egyébként önmagad képzése mindig jó befektetés.
2021. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Azóta mi a helyzet veled?

aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!