Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szektorokban "divat"...

Milyen szektorokban "divat" még a minimálbér adása?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Nem igazán vannak már minimálbéres állások. Aki nettó 300 ezer Ft alatt keres az nagyon szerencsétlenül csinál valamit
2021. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
közalkalmazottként pl egészésgügyisként, tanárként nagyon keveset kapsz. Első ez hülyeség.
2021. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
tudást nem igénylő munkakörökben az elmaradottabb régiókban.
2021. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Közalkalmazotti bértábla elég alacsony. De sajnos azt kell mondanom, hogy aki oda megy az meg is érdemli.

Oké nem könnyű gyárban se dolgozni de simán lehet vidéken is keresni nettó 250-300 ezret.

2021. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
pályakezdő jogászok, bármilyen asszisztens, diplomás turizmusos, környezetmérnökök stb.. a vicc amikor a lenézett kétkezi munkások a dupláját megkeresik maszek nélkül is.. aztán megy a csodálkozás ha 1-2 diplomás zsebre van rakva
2021. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
5-ös: ezt meg tudom erősíteni. Mérnök-infos diplomám van, 400-500 között viszek haza nettóban. Apu burkoló. Többet megkeres mint én.
2021. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
na ennek örülök hogy végre valaki látja mi a helyzet!!! a felfújt diplomalobbi miegymás.. ezen túl is van élet, főleg pénz !!
2021. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#6 miért nem tanulod ki te is inkább a szakmát? Sokkal jobban keresnél ráadásul tovább tudnád vinni a családi bizniszt.
2021. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8-as: nem azért jártam 4 évet egyetemre, hogy tök mást csináljak.

A másik meg nem mindenkinek fekszik minden munka. Hiába lenne apám szakács ha én nem szeretek a konyhában forgolódni stb.

Vagy akinek az apja rendőr az már nem is lehet más csak az?

2021. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem értettem miért akarsz x-akarhany év tapasztalattal ugyan annyit keresni mint apukád, azért a mérnök-infó nem a minimálbér kategória, simán benne van 5 év tapasztalattal nettó 600-700ezer..
2021. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2