Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő vállalkozásokra miért...

Kezdő vállalkozásokra miért nem ad pénzt a kormány?

Figyelt kérdés
Akinek nincs tőkéje annak soha nem is lesz. Én nem születtem gazdag scaládba viszont alkalmazotti munkából bármit csinálok nem akarnak nettó 250-300 ezer ft felett fizetni és ennyiből Budapesten ló..aszt sem lehet tervezni se egy házra se egy autóra amilyen drágaságok vannak. Szóval eldöntöttem hogy vállalkozok és rengetek ötletem van csak tőke nincs hozzá. Például nyitnék egy üzletet a nyugatinál de nem tucat ruhaboltot hanem egyedi termékekkel. Tehát sok ötletem van de minimum kén 15-20 millió ft tőke. Na most ha az nincs akkor azt honnan teremtsem elő asemmiből? Ha meg nem vállalkozok akkor meg soha nem lesz pénzem semmire hanem gazdagítom a alkalmazotti munkámmal a cég tulajdonosaít hogy ők meg megvehessék a legújabb audit minden évben.
2021. jan. 27. 13:40
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
32%

"Bocsánat de ez alkalmatlanság, "


Azt gondolom, ebben így nincs igazad. Az önmagában nem alkalmatlansága, hogy valaki nem meri kockáztatni a saját vagy a családja teljes anyagi biztonságát, inkább szomorú dolog az, hogy az ember ki sem próbálhatja a saját képességeit úgy, hogy ne kelljen attól félnie, tönkremegy.


Az én ismerősi körökben sem nulláról lettek vállalkozók az emberek, 90%-uk szülői segítséggel lett az, belépett a vállalkozásba, kapott pénzt, vitte tovább ugyanazt a vállalkozói szolgáltatást, satöbbi, azért a többség nem úgy lesz vállalkozó, hogy összespórolgatja magának a kezdőtőkét.


Mi is akartunk vállalkozni, volt X millió forint inkább, választhatunk így a 30 felé közeledve, hogy lakást veszünk és családot alapítunk vagy belefogunk egy vállalkozásba. A kettőre sajnos nem volt főként, úgy meg nem lehet gyereket vállalni, hogy majd lesz valahogy, vagy lesz bevétel vagy nem. Azt hiszem, alapvetően nem alkalmatlanság az, ha az ember nem tudja/akarja kockáztatni a több évnyi munkával összespórolt vagyonát.

2021. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héttől indul az új 4,5 milliós vissza nem térítendő támogatás. Már lehet nyomni az online képzést. Szóval de, most is van ez. Az meg, hogy munkanélkülinek kell lenni hozzá? Ez miért baj? Egy hónapról van szó.
2021. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel fel hitelt?
2021. jan. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
63%
Dragam. A kormany senkinek nem ad penzt, max sajat maganak. Ezt 11 ev alatt megszokhattad.
2021. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
0%

En villanyszerelő vagyok, már vállalkozó. Előtte 1 gyárban voltam karbantartó.

A szerszámaim onnan loptam össze az évek alatt 😂😂😂

Mindenki úgy spórol ahogy tud 🤷‍♀️

2021. febr. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!