Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő vállalkozásokra miért...

Kezdő vállalkozásokra miért nem ad pénzt a kormány?

Figyelt kérdés
Akinek nincs tőkéje annak soha nem is lesz. Én nem születtem gazdag scaládba viszont alkalmazotti munkából bármit csinálok nem akarnak nettó 250-300 ezer ft felett fizetni és ennyiből Budapesten ló..aszt sem lehet tervezni se egy házra se egy autóra amilyen drágaságok vannak. Szóval eldöntöttem hogy vállalkozok és rengetek ötletem van csak tőke nincs hozzá. Például nyitnék egy üzletet a nyugatinál de nem tucat ruhaboltot hanem egyedi termékekkel. Tehát sok ötletem van de minimum kén 15-20 millió ft tőke. Na most ha az nincs akkor azt honnan teremtsem elő asemmiből? Ha meg nem vállalkozok akkor meg soha nem lesz pénzem semmire hanem gazdagítom a alkalmazotti munkámmal a cég tulajdonosaít hogy ők meg megvehessék a legújabb audit minden évben.
2021. jan. 27. 13:40
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha minden magadfajtanak adna akkor nem lennenek politikusok, mindenki csak cegeket nyitna es buktatna be, azert hogy kisebb/nagyobb ideig akkora labon eljen amekkoran csak tud.

Azert ehhez nem kell iq bajnoknak lenned hogy magadtol kitalald, de ha ennyi se megy akkor azt meg elkepzelni se tudom hogy egy valalkozast hogyan tudnal vezetni

2021. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Van kezdő vállalkozásos támogatás, ~4,5 milkót adnak szinte puszira.
2021. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb üzleti zseni. Mihez kell 15-20 mFt tőke?! Elkéred anyád varrógépét, veszel alapanyagokat mondjuk 50 ezerért, és eladod a cuccaidat Etsy-n. 🤦‍♂️
2021. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Adott több száz embernek, pont most futnak ki ezek a pályázatok. Persze nem 15-20 milliót. Jól is néznénk ki ha minden jöttment hülyegyerek után ennyiket dobálnának, aztán egy életre eladósítanák magukat a sok bebukott "zseniális üzlettel".
2021. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Keress befektetőket. Ha életképes az ötlet, akkor találsz.
2021. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Amugy miert nem teszed be fedezetbe a hazat/anyad hazat ha mar ugyis olyan akarsz vallalkozni? Legalabb lesz egy kis izgalom abban hogy nem allam bacsi penzevel szorakozol hanem sajat kontora
2021. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Mert a szüleim nem engedik azért.
2021. jan. 27. 13:59
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a saját szüleid nem bíznak benned, akkor ne várd el idegenektől szerintem.
2021. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Hát jó de így akkor hogy a fenébe vegyek házat havi 250 ezer fizetéből? Ehhez kiszámoltam hogy havi nettó 1-2 milliót kéne keresnem. De Magyarországon senkinek sem fizetnek annyit kivéve egy-egy felsőbb vezetőnek de mégis úgy látom hogy minden 3-ik ember vesz házat de ilyen 60 milliótól kezdődő házakat és biztosna nem a 300 ezerből sporolják össze a pénzt.
2021. jan. 27. 14:02
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az emberek ketten szoktak házat venni és hitelre. Családi házba meg általában a gyerekesek költöznek. Meg is van oldva a nagy rejtély.
2021. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!