Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő vállalkozásokra miért...

Kezdő vállalkozásokra miért nem ad pénzt a kormány?

Figyelt kérdés
Akinek nincs tőkéje annak soha nem is lesz. Én nem születtem gazdag scaládba viszont alkalmazotti munkából bármit csinálok nem akarnak nettó 250-300 ezer ft felett fizetni és ennyiből Budapesten ló..aszt sem lehet tervezni se egy házra se egy autóra amilyen drágaságok vannak. Szóval eldöntöttem hogy vállalkozok és rengetek ötletem van csak tőke nincs hozzá. Például nyitnék egy üzletet a nyugatinál de nem tucat ruhaboltot hanem egyedi termékekkel. Tehát sok ötletem van de minimum kén 15-20 millió ft tőke. Na most ha az nincs akkor azt honnan teremtsem elő asemmiből? Ha meg nem vállalkozok akkor meg soha nem lesz pénzem semmire hanem gazdagítom a alkalmazotti munkámmal a cég tulajdonosaít hogy ők meg megvehessék a legújabb audit minden évben.
2021. jan. 27. 13:40
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
Munka mellett kell csinálni.
2021. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen hazduik, te pedig szegény áldozat vagy és nem is tehetsz ellene semmit:(((
2021. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon ismerős a kérdező stílusa.
2021. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is nagy az elszántsag de jelenleg nincs rá tőkem hogy bereljek havi 500 ezerért egy üzletet aztán rendeljem neg a termékeket"


Oké. Akkor azzal foglalkozz, mid van.

Nyiss webáruházat, az sokkal kisebb költség (szinte minimális), rendelj kevés terméket, és fordítsd az erőforrásaidat a marketingre.


Nem a logótól lesz jó a céged. Ne kifesteni akard a házat először, hanem felépíteni!


"Pénzt csak penzbol lehet csinalni. Hogyha en 200 ezret akarok keresni vallalkozassal ahhoz is kell mar 3 millio toke minimum. Ez nem így mukodik hogy ellehet penz nelkul kezdeni barmit. Aki meg azt mondja az hazudik."


Ezek a saját tévhiteid, és amíg nem győzöd le őket, addig ezek miatt nem fogsz tudni még elindulni sem.


200 ezernél nagyságrendileg többet lehet keresni vállalkozóként, még egy webáruházzal is.

2021. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

Abban egyetértek hogy biztonságos passzív befektetésből csak azok tudnak megélni akik eleve gazdagok.

Viszont vállalkozáshoz nem kell hatalmas összeg, aki ért hozzá az kicsiből is sokat tud csinálni. Tehát ha most kicsiben nem megy, nagyban mégúgysem menne.

Lehet hogy nem is vagy alkalmas vállalkozónak

2021. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%

#35

"Lehet hogy nem is vagy alkalmas vállalkozónak"


Hát ezzel a mindsettel biztosan nem az.

Jó hír, hogy lehet rajta változtatni, ha az illető hajlandó belátni a tévedéseit, és nyitott az újra.

2021. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Milyen webshoppal? Mert a dropshipping webshopokat mar sokan csinaljak. Ha meg elore utalast kerek mivel nem tudok elore rendelni termekeket akkor meg kevesen fognak rendelni mondvan mert csak elore utalas van es nincs mondjuk utánvét. Ez csak ugy mukodne hogyha akkor is lennenek termekeim fizikalisan egy raktarban hogy biztositva legyen szemelyes atveteli lehetoseg is. Es akkor megint ott tartunk hogy millio ft. Mert ugyszinten meg kell elore rendelni az árukat es akkor nincs ra garancia arra hogy egyáltalán megveszik-e.
2021. jan. 27. 15:42
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem csinálj egy online kurzust, lehetne ez a címe "Panaszkodás és kifogáskeresés -Ön sikertelen? Nem ért el semmit? NEm is akar változtani? Minden tanácsra akar tudni legalább egy kifogást? - jelentkezzen hozzám én megtanítom"
2021. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

Rendben akkor kezdj el gyűjteni pénzt ha nem tudsz nettó 250-300 nál többet keresni akkor húzd össze a nadrágszíjat, azaz költözz haza szülökhöz vagy bérelj egy szobát, és csak étkezésre meg szószerint létszükségletekre költss így azért 100 ezer forintot havonta eltudsz tenni sőt akár többet is.

Pár év szorgalmas gyüjtögetés után meg lesz a tőkéd a vállalkozás elindításához.

Igen valószínű viszont hogyha nem változtatsz a hozzáállásodon egy nagyon drága lecke lesz csak, de eleve ha nem tudsz sehogy sem elindulni fogdd fel úgy hogy alkalmatlan vagy vállalkozónak. Elő kell tudnod teremteni a pénzt vagy a megoldást, ha ez nem megy már most meg buktál, és örülhetsz hogy pénzt nem vesztetsz.

2021. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozói mindset, 1. törvény:


Arra koncentrálunk, hogy mit tudunk megtenni, és nem arra, mit nem tudunk. (Pláne miért.)


Dropshippinget valóban nem érdemes szerintem csinálni, bár létezhet olyan termékkör, amiben van fantázia. Mint sok minden, ez is marketing kérdése. Lemásolni egy másik webáruházat, és annak az alteregója lenni semmilyen piacon nem szerencsés.


Az utánvét még mindig valóban hangsúlyos, de már egyre kevésbé. Elsőre nem biztos, hogy öngyilkosság kizárni a készpénzes vevőket. Legfeljebb később bővíted ezzel a fizetési lehetőséggel, ha már van némi likviditásod.


Személyes átvétel egyáltalán nem feltétele a sikeres webshopnak - sőt, külön szabályok vonatkoznak rá, ami miatt sokaknak nem is biztos, hogy megéri. Nekünk például volt egy darabig, de általában több gond volt vele, mint amennyi hasznot hajtott, pedig akkor még pénztárgép sem kellett hozzá.

2021. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!