Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő vállalkozásokra miért...

Kezdő vállalkozásokra miért nem ad pénzt a kormány?

Figyelt kérdés
Akinek nincs tőkéje annak soha nem is lesz. Én nem születtem gazdag scaládba viszont alkalmazotti munkából bármit csinálok nem akarnak nettó 250-300 ezer ft felett fizetni és ennyiből Budapesten ló..aszt sem lehet tervezni se egy házra se egy autóra amilyen drágaságok vannak. Szóval eldöntöttem hogy vállalkozok és rengetek ötletem van csak tőke nincs hozzá. Például nyitnék egy üzletet a nyugatinál de nem tucat ruhaboltot hanem egyedi termékekkel. Tehát sok ötletem van de minimum kén 15-20 millió ft tőke. Na most ha az nincs akkor azt honnan teremtsem elő asemmiből? Ha meg nem vállalkozok akkor meg soha nem lesz pénzem semmire hanem gazdagítom a alkalmazotti munkámmal a cég tulajdonosaít hogy ők meg megvehessék a legújabb audit minden évben.
2021. jan. 27. 13:40
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
80%
Unalmasak már ezek a picsogó gépek.
2021. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

"Aki meg vállalkozik az meg miből teremtette elő ra a pénzt?"


Annak idején a nászajánékba kapott pénzből indultunk, ami nem volt egy millió.

De aztán az az üzletünk befuccsolt, mert néhány év múlva összeomlott a piac, amin tevékenykedtünk.


Többször kezdtük a nulláról. Csak vállalkozói tapasztalatunk volt, meg nagy adag elszántságunk.

2021. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, látszik a hozzászólásod hogy egy élhetetlen rinyagép vagy, ha kapnál 15-20 milliót akkor is eltapsolnád valami baromság bukó vállalkozásra, aztán ugyan ott lennél ahol most, vagy lejjebb. Annak meg mi értelme lenne?
2021. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd kicsiben, én is úgy kezdtem. A nappali egyik sarkából. Hatszámjegyű tőkével mindössze. Igaz, én tettem érte, hogy fejlődjek, növekedjek, stb. 1-2 év alatt elég komoly kis vállalkozást lehet kiépíteni. Kezdéskor nekem még 250-300 ezres fizum sem volt, a bruttóm karcolta ezeket alulról. Annyi a különbség, hogy én nem sírtam tele a netet, hanem tettem érte és láss csodát, el tudtam érni valamit.
2021. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Nekem is nagy az elszántsag de jelenleg nincs rá tőkem hogy bereljek havi 500 ezerért egy üzletet aztán rendeljem neg a termékeket ami kb 6-7 millio ft utána keressek egy raktárat mellé ami 1-2 millio ft korul van. Ehhez kell marketing koltseg plusszban az uzlet berendezese esetleg 1-2 alkalmazott plusszban akkor logo tervezes meg engedelyezesek , adok befizetese es meg sorolhatnam. Es akkor az elso evekben minusszal jon ki az ember hogy kesobb beinduljom jobban. Ezert irtam hogy ehhez meg tőke kell. De ilyenek nas vallalkozasok is. Pénzt csak penzbol lehet csinalni.
2021. jan. 27. 15:12
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
Lófszt.
2021. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez van, látod kitartó vagy keményen dolgozol naphosszat, mindent profin megterveztél, de a körülmények... jajj:((( nyugi te nem tetsz róla. Majd 30 év múlva mesélheted a kocsmába, hogy "most se egy kisfröccsöt innék, hanem milliárdos lennék, de hát a körülmények..."
2021. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pár évig spórolsz, lesz önerőd, veszel fel hitelt, és mehet az üzlet.

Nem az államtól kell várni hogy minden bajodat megoldja. Húzd ki a kezed a biliből.

2021. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
A nulláról nem úgy kell kezdeni, hogy 500 ezerért bérelsz helyet meg 1-2 milliós raktár meg hasonlók. A fokozatosság a lényeg, ezt kellene betartani.
2021. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Ember. Hogyha en 200 ezret akarok keresni vallalkozassal ahhoz is kell mar 3 millio toke minimum. Ez nem így mukodik hogy ellehet penz nelkul kezdeni barmit. Aki meg azt mondja az hazudik.
2021. jan. 27. 15:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!