Hogyan legyek gazdag?

Figyelt kérdés

Tippek,ötletek?Komoly válaszokat várok.

26/L


2010. aug. 5. 12:56
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

egyszeru...legyen nagy kapcsolataid.Legyél rátermedt b@szd át a tobbiek fejét. Ehhez nem is kell szakmai végzetég. általánossal én is Merci-vel járok és Armani oltonben járok.

Most lehet támadni hogy te nagyképű f@sz ettol fuggetlenul én ugyan olyan ember leszek és nem fogok az este nehezen elaludni.


Tehát annyi a lényeg h okos legyél és senkiben ne bízz.

2013. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
Menj el dolgozni... És ne rinyálj mint egy fürdős....a hogy nem találsz munkát... keress más munkát... Vagy csináld azt amit a fajtád már évek óta csinál... Nehéz fizikai munka egy vénember mellett ahol csak a tarkód fog fájni de "gazdag" leszel... amíg el nem hagy.
2013. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:

Mi ez a hülye szöveg, hogy a pénz nem boldogít ? Igenis boldogít ha sok van belőle ! Ha meg nincs akkor mond ilyeneket ha már beletörődött az ember hogy neki nincs sok pénze és evvel a fa**sággal próbálja vigasztalni magát ! Aki ezzel a baromsággal hülyíti magát annak sok sikert, én el fogom érni a céljaim ha tetszik ha nem, és boldog leszek, mert nincs olyan hogy a pénz nem boldogít! Ha meg egyeseket nem boldogít akkor ne itt hülyítse a népet, ha nektek jó a híd alatt is hát cső, én ezzel nem vagyok megelégedve. Ki nem állhatok olyan negatív szűk látókörű embereket akik azt mondják a pénz nem boldogít, ez nagyon nagyon felhúz, és sok embernek ezt meg is mondom a szemébe. Sokan csak siránkoznak h nincs elég pénz de kéne ez az amaz, akkor nekem ne mondják h a pénz nem boldogít. Dolgozok egész nap nem sokat de keresek jól, és igen is ezt még bőven túl fogom lépni, meg van mindenem ami kell, és nem rinyálok volt pénzem megvettem máris boldoggá tett, mi közbe nem győzöm mások nyavalygását hallgatni, hogy a pénz nem boldogít, kérem ez hülyeség ! igen is boldogít !


Tehát rá térve a kérdésedre, erre nem könnyű a válasz, de a kreativitással nagyon sokra lehet vinni, ha szépen rajzolsz, van jó hangod, tudsz zenélni vagy bármi, talán ez a legegyszerűb módja, ha ennyire nem vagy kreatív akkor alkotni kell valamit.


Van pár ötletem de nem írom le mert ezeken jelenleg én dolgozok és remélem sikeresen be is fogom tudni fejezni, és sok pénzt fog hozni, tehát csak annyi hogy: hass alkoss gyarapíts mert a pénz boldogít"

2013. nov. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. nov. 15. 15:35
 35/37 anonim válasza:
na?gazdag lettél?
2014. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
nyomorogj itt munkával annnyi időt amivel el tudsz menni svájcba, szerzel lakást akár albérletre, és munkát , aztán happy end
2014. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Engem is érdekelne a fejlemény. :D


Sikerült meggazdagodnod önerőből? Vagy bejött amit elébb írtam. :D

2016. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!